Život je boj, který můžeme prohrát!

Vychytané phony;)

24. listopadu 2007 v 21:22 | Nikol |  Superstylová technika
Vertu - Vertu Diamonds v bílém zlatě, dlážděný 4,20 karáty briliantůVertu - Zlatý Vertu Constellation
Bez mobilu už se dneska neobejde snad nikdo. Ráno nás ochotně zbudí naší oblíbenou melodií, během celého dne nám ukazuje aktuální čas, vyřizuje nám vzkazy od známých, můžeme si s jeho pomocí odkudkoliv, kdykoliv a kamkoliv zavolat, ochotně nám spočítá jednoduché příklady, připomene schůzku, pobaví hrou, můžeme si s jeho pomocí poslouchat oblíbené písničky, rádio, fotí i nahrává.
Ano, to všechno dokáže věcička o rozměrech pouhých pár centimetrů. Některé jsou šikovnější, jiné méně, ovšem tak či tak jde bezesporu o velký zázrak techniky.

Někdo používá mobil jen na smskování s přáteli, a někdo na něj má naopak nároky neskutečné. Ovšem teď už nepůjde jen o nároky technické, ale především o vzhled. Mobilní telefon o vás vypovídá mnohé, ať chcete nebo ne. Záleží na značce, typu i barvě. Když telefon vytáhnete z kapsy v neznámé společnosti, podle toho jak váš "miláček" vypadá, si vás okamžitě všichni zařadí do příslušné škatulky.

Vychytávky jednadvacátého století jsou skutečně fascinující, a tak se není čemu divit, že už existují i mobily poseté diamanty. Tedy, nejde samozřejmě o diamanty pravé, nýbrž pouze o jakési třpytivé kamínky a perličky, ale barevné variace, kombinace a všemožné ornamenty, které se s jejich pomocí dají vytvářet, jsou jednoduše okouzlující.

A nenechte se mýlit, s existují i jiné než sladce dívčí s barevnými květinkami.

Nápad ozdobit kryty mobilních telefonů tredny třpytivými kamínky je zatím žhavou novinkou, ovšem zájem o ně je skutečně neobvyklý. A není se čemu divit, mobilní telefon nám všem dělá společníka na každém kroku, a mnozí ani neusnou, pokud ho nemůžou mít pod polštářem nebo minimálně na nočním stolku. Každý z nás se rád rozmazluje a obklopuje hezkými věcmi, a telefon je jedna z těch, co nás obklopuje skutečně často.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míša Míša | E-mail | 10. března 2008 v 15:35 | Reagovat

nevíš, kde bych si tohle mohla nechat udělat??? napiš mi pls na mail... díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama