Život je boj, který můžeme prohrát!

Horoskop 49.týden

13. prosince 2007 v 21:39 | Nikol |  Horoskop
Týden začne téměř idylicky, budete se vším spokojeni a budete prožívat jen ty malá, důležitá, lidská štěstíčka. Ke konci týdne se však situace dramaticky změní a budete změnou velmi nemile překvapeni. Stane se něco, co jste vůbec nečekali a tudíž nebudete vůbec připraveni situaci přijmou v klidu a s chladnou hlavou. Počítejte minimálně do deseti, ať se neunáhlíte s řešením!
Očividně byste se měli minimálně rozdvojit, abyste stihli všechno, co jste slíbili. K práci nepotřebujete svaly, ale spíš výkonný mozek a nedodělané úkoly. Prostě neumíte být úplně spokojení, ale to vás naštěstí žene kupředu. Musíte postupovat dál a pořád mít před sebou nesplněný sen, abyste nepropadali depresím. Pozor ať neztratíte podklady pro důležitou smlouvu.
aše strategie pro zlepšení prodeje bude velmi dobrá, ale bohužel při jejím prosazování narazíte na někoho, kdo se jen tiše propíjí životem. Alkohol je metla lidstva a tentokrát zamete i s vámi. Nepřímo, ale výrazně. U tohoto člověka nepochodíte, proto se nesnažte jej přesvědčovat a radši běžte s návrhem někam jinam. Při nákupech buďte skromnější.
Sliby vašeho šéfa už vám nestačí, chybí opravdová motivace. Dřete od nevidím do nevidím a odměna nikde. Bohužel ani jedna z prodlužovacích řasenek vám nevyčaruje ten správný svůdný pohled, pokud budete mít unavená a oteklá víčka. Pokud nemáte už ani čas si pořádně odpočinout, něco bude asi špatně. Možná vám prospěje delší zimní dovolená.
Utíkejte z domu, protože vás čeká velký předvánoční úklid spojený dokonce i se stěhováním nábytku. Nechte starosti na ostatních členech rodiny a raději navštivte salón s kompletní péči o tělo a vyberte si z široké nabídky. Budete se usmívat a budete příjemně naladěná a připravená na jednání se všemi nepříjemnými lidmi, které následující dny potkáte.
Po prodělané nemoci poctivě dodržujte správnou rekonvalescenci. Vaše ochablé a unavené svaly se dají zase do pořádku, ale pomalu a postupně. Ještě nějaký čas vás bude pobolívat hlava, používejte bylinky a dodržujete pitný režim. Dopředu a pečlivě si naplánujte všechny vánoční návštěvy příbuzných a pokud to bude možné, spíše odjeďte vy za nimi, než naopak.
Na připravovaných pracovních plánech si dejte záležet. Pečlivé vypracování do detailů vám samotným pomůže v orientaci a vašim spolupracovníkům v lepším pochopení. Na celé čáře zvítězíte nad nepřipravenou konkurencí. A pak si užívejte slastné nicnedělání a ponořte se do svých myšlenek. Bude to osvobozující a budete plni prospěšné posilující energie.
Zvláštní živé sny, které v poslední době máte a dobře si je pamatujete se vám snaží napovědět jak vyřešit bezvýchodnou situaci. Jste zamyšlení a pořád nevíte jak z toho ven. Možná vás díky tomu někdo pokládá za plachého samotáře, ale to se šeredně mýlí. Ukažte jaká skrytá energie ve vás dřímá a roztočte to jako za starých časů.
Některé věci provádíte tak automaticky, že si nejste schopni vybavit, jestli jste je opravdu udělali. Chybí vám vaše dokonalá harmonie a soulad, jste roztěkaní a nesoustředění. Je třeba si trochu zarelaxovat, nejlépe pohybem, třeba vašim oblíbeným plaváním. Pokud vás už nudí obyčejné bazény, plavání se rozhodně nevzdávejte a běžte se vyřádit do aquaparku.
Tento týden budete snad to nejerotičtější znamení z celého zvěrokruhu. Vaše přirozená krása a inteligence způsobí, že vám budou všichni muži ležet u nohou. Budete na výsluní, obdivovaná a chtěná. Ani se nemusíte moc snažit a vaše přání budou splněna. Nezvyšujete však náhle své požadavky, bylo by to podezřelé a taky trochu vypočítavé, že?
Ač to bude pro vás tento týden velmi obtížné nesmíte vidět všechno jen černé nebo bílé. Vaše špatná nálada je spojena s nachlazením, které vás přepadlo. Také vaši andělé strážní budou mít zase pěknou fušku, dávejte na sebe víc pozor, zlomená ruka se na vánoční svátky moc nehodí. Utratila jste spoustu peněz za nekvalitní zboží? Nedejte se a chtějte je zpět!
Vydejte se na průzkum vašich úložných prostor a konečně vyhledejte vánoční výzdobu. Všechna barevná světýlka vnesou více světla i do vašeho života a příjemně vás naladí. Jakmile vás přepadne vánoční nálada, nemyslete jen na pohádky v TV. Pamatujte, že doma za plotnou se z vás hvězda Hollywoodu nestane, proto neseďte doma a hurá do společnosti.
moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama