Život je boj, který můžeme prohrát!

Horoskop 50.týden

13. prosince 2007 v 21:41 | Nikulka |  Horoskop
Vaše heslo pro tento týden je "rychleji" a pokud si jej naplno a při každé příležitosti uvědomíte, uvidíte jak všechno hezky poběží a pokud se budete opravdu snažit, budete spokojeni, jak jste to všechno krásně stihli. Pokud potřebujete pomoct, nebojte se v péči o vaše potomstvo podělit s příbuznými, nebuďte nadměrně úzkostliví, děti budou se změnou určitě spokojeny.
Čeká vás dlouhá cesta, pravděpodobně do zahraničí. Vyměňte si dostatek cizí měny, ať můžete nakoupit netradiční vánoční dárky a suvenýry pro příbuzné. Nepouštějte se do žádných rekonstrukcí ani oprav na vašem domě či bytě, i když chcete vše stihnout ještě před zdražením. Do konce roku byste to určitě nestihli a mít přes svátky rozestavěný byt by vás psychicky zničilo.
Tento týden potřebujete pevný řád a úkoly rozepsané téměř minutu po minutě. Ač je to před svátky nezvyklé , práce se na vás řítí jako hurikán. Tentokrát vás však nezničí, na nápor budete připraveni a s přehledem a bravurou sobě vlastní se se vším poperete. Nepřehánějte to s ochutnáváním pracně pečeného cukroví, ať vám do vánoc ještě něco zbude!
Nenechte se si mluvit vašeho vzhledu. Buďte taková na co se cítíte. Nezvaná návštěva nepříjemně naruší vaše plány. Musíte být více asertivní a tentokrát ji už opravdu nepouštějte dovnitř. Máte také svůj program a nežijete jen pro druhé. Zima útočí a krém na ruce teplé rukavice se musí stát vašim nezbytným vybavením. Jinak to opět odskáčete nepříjemným štípáním a rozpraskanou kůží.
Do práce se vyloženě netěšíte, ale toto období zase přejde a práce se opět stane vašim koníčkem. Čeká vás firemní večírek, na kterém musíte zazářit, abyste dosáhli svého. Můžete si na něm upřímně promluvit se šéfem i s kolegy. Využijte této příležitosti a nenechte se přespříliš oblouznit alkoholem, ať je vaše hlava čistá a názory pravdivé. Alespoň na začátku.
Budete umanutí a půjdete si za svým. Těžko někdo najde sílu, která by byla schopna vás zastavit. Pokud snad máte nějaké komplexy nebo trému, rozhodně to na vás není vidět. Jste skoro vždy dokonalá a téměř profesionálně spokojená. Pozor ať vás lidé v okolí nemají za ledovou královnu. Pořiďte si parfém s dynamickou a květinově-ovocnou vůní.
Tento týden se ocitnete ve finanční nouzi. Nebude to vaše chyba a na viníka budete upřímně a právem naštvaní. Nezbývá než odpracovat pár přesčasů, ať nejste úplně bez peněz. Přestaňte už omílat hloupé fráze a zaměřte se na činy. Můžete změnit i věci, ve které byste nedoufali. Pod make-up použijte podkladový krém, vaše pleť bude méně trpět v mrazech.
Všechno nemusíte mít hned teď, okamžitě. Více trpělivosti vám tento týden rozhodně neuškodí. Zapojte svou rodinu více do společného plánování zimních prázdnin. Máte styl, buďte i nadále náročná na oblečení a nenechte se opít rohlíkem zimními slevami. Když se probouzíte v noci ze sna a noční můry vám nedají spát, zkuste meduňkový čaj před spaním.
Vaše práce si vyžaduje nejen dokonalé znalosti, ale také nadšení. Přesně víte, co musíte udělat a pro tyto své zkušenosti jste velmi žádaná. Znáte svou cenu a je to vaše velká deviza. Nesmíte však povolit ani na chvíli proto si při únavě připravte hodně "povzbuzováků", káva, čokoláda, prostě něco co na vás zaručeně zabere. Dárek co dostanete k narozeninám ve vás vyvolá bouřlivou radost.
Strnete své okolí k neobvyklým činům. Až z toho budete příjemně rozrušeni a mírně nervózní, zda-li všechno dobře dopadne. Místo alkoholového firemního mejdanu se pro tentokrát nejspíš s kolegy vydáte do su-shi restaurace, nebo solné jeskyně. Doma také vymyslete lepší plán než vysedávání u magické televizní obrazovky. Pod čepicí trpí hlavně pokožka vaší hlavy, udělejte si masku.
Váš zdravotní stav se už výrazně zlepšil a není to jen díky lékům. Změna jídelníčku vám prospěla a když se cítíte dobře, také vypadáte dobře. Až na malý detail - váš botník nutně potřebuje generálku, všechny boty hezky přeberte a nemilosrdně vyhoďte křusky, ve kterých už nikdy nevyjdete. Uprostřed týdne vás čeká pracovní pohovor. Berte to jako nutnost.
Vyrazte na neobvyklý výlet. Třeba do vesmíru. Samozřejmě přes hvězdnou projekci v planetáriu. Dlouhodobé plánování není nic pro vás. V poslední dny žijete vyloženě minutu od minuty. Zážitků máte opravdu hodně, to se musí nechat. Váš život by vydal na román a ani ten nejlepší spisovatel by se za něj nemusel stydět. Tentokrát se však zklidníte a příjemně pobavíte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucineška Lucineška | Web | 16. prosince 2007 v 14:35 | Reagovat

Mohla bys pro mě prosím hlásnout na

http://kate736.blog.cz/0712/3-kolo-sonb#komentare

Mocinky děkujuu!!♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama