Život je boj, který můžeme prohrát!

Horoskop - 51.týden

18. prosince 2007 v 10:18 | Nikulka |  Horoskop

Nezapomínejte, že i ti nejsilnější občas potřebují radu, podporu a pomoc. Ano tentokrát jste to vy, kdo tápou a nevědí si rady. Obraťte se na člověka, na kterého jste již skoro "zapomněli" a poseďte u dobrého svařáčku. Poradí a pomůže vám. Oblíbili jste si určitý styl v oblékání a nejste příliš ochotni jej měnit. Malá změna vám však neuškodí, nemusí to být hned něco dramatického.
I když to nerady slyšíte a snažíte se této nálepky zbavit, stále patříte mezi skvělé kuchařky a hospodyně. Je to obrovská výhoda a ani netušíte, co by za to mnohé ženy daly. V tomto období se dokážete přizpůsobit téměř všemu, a to je vaše silná stránka. Snažte se naladit na dobrou náladu a povzbuzujte lidi kolem sebe, i když vám třeba nebude nejlépe. Ocení to.
Upracovat se před vánoci, je už dlouhá léta vaše heslo. Tentokrát vám štěstí přeje, máte už většinu věcí připraveno, napečeno, uklizeno, že by tentokrát zavládla opravdová sváteční pohoda? V práci to jde s vámi trochu z kopce, ale není to vaše chyba. Některé pracovní postupy bohužel nejste schopni ovlivnit. Můžete však ovlivnit vaše zdraví, tak hurá do fitka.
Ostatní se cítí ve vaší přítomnosti příjemně a spokojeně. Vaše obavy ze zklamání jsou neopodstatněné, vše dopadne jak nejlépe může. V osobních vztazích se vám bude dařit a při obchodních jednání raději souhlasně pokyvujte hlavou. Pokud se rozhodnete pokračovat ve studiu cizího jazyka i v novém roce, můžete začít na vyšší úrovni než si myslíte. Více si věřte!
Váš protějšek se k vám bude chovat poněkud chladněji, cítíte-li nějaké podezření, raději se zeptejte přímo. Vaše obavy jsou zbytečné. Navštivte některý z předvánočních charitativních koncertů, naladí vás na správnou notu a budete mít dobrý pocit z příspěvku potřebným. V zaměstnání se nenechte rozptýlit starostmi ostatních a věnujte se poctivě svým úkolům. Pořiďte si na krk dražší kov.
Přestaňte se zabývat osobou, která vám za to nestojí. Myslete spíš na lidi, kteří by přes svátky byli rádi s vámi, ale letos jim to prostě nevyjde. Vaši kolegové na vás chystají nějakou zlomyslnost na vánoční večírek, buďte připraveni a vezměte si raději náhradní oblečení. I když se budete moc snažit, tentokrát se neubráníte a odskáčete si všechny vaše legrácky, které jste prováděli ostatním.
Starosti se vám hromadí, jako staré krámy. Je nejvyšší čas, začít vše postupně řešit, jinak začnete zmatkovat, nebude se vám dařit a koncem týdne se začnete propadat do předvánočních depresí. Postihne vás šílená nákupní horečka a pojedete naplno. Hvězdy vás však varují, pokud si nedáte pokoj, alespoň večer, selžete nakonec v situaci, kdy si to nemůžete dovolit.
V první polovině týdne si hodně užijete vaše děti nebo vnoučata. Připravte pro ně zábavný program a vžijte se do jejich bezstarostného života. Pro vás tentokrát není žádná práce natolik naléhavá, abyste si dělali násilí. Roli "paní na hlídání" si můžete vychutnat až do dna. Už delší dobu trpíte zoufalým nedostatkem prostoru. Jste mistři improvizace a tentokrát to bude vaši velikou výhrou.
Tento týden pojměte svůj život více skromněji. Využijte příležitost odpočinout si od práce a cizích lidí, dejte na teplo domova a příjemnou rodinnou pohodičku. Věnujte se méně náročným činnostem, které nevyžadují tvůrčí myšlení. Vaše energie by měla zamířit na lehký a rutinní úklid. Jako doprovod a "pomocníka" si vyberte poklidnou vánoční hudbu.
Máte zdrcující požadavky, na své nejbližší i na své podřízené. Zkuste trošičku zvolnit, uvidíte, že i tak se vše vydaří podle vašich představ. Přineste si domů kousek přírody, nezapomeňte na jmelí a jehličnatou větvičku. Nenechte vaše nejslušivější kousky oblečení zahálet ve skříni, jen proto, že nejsou top in! Vám sluší a to je nejdůležitější.
Obavy má každý a to snad 100x denně. Vy budete mít tentokrát strach pouštět se do neověřených věcí, ale nakonec se rozhodnete pro správnou cestu. Pro vaše blízké bude největším překvapením, když si na zimní prázdniny vezmete volno, a strávíte těchto pár dní jen s nimi. Pohoda se bude kolem vás linout jako zlatá nit. Jen neopomíjejte teplé oblečení.
Tento týden budete mít hodně nabitý program, ale budete spokojeni. Účinky vitamínů hatíte jinými prohřešky vůči svému zdraví. Od lidí, kteří vás neustále využívají nečekejte, že vám projeví nějaký svůj vděk nebo, že se vám snad odmění. Cítíte-li se unavení a zaneprázdnění, vezměte si volno a prodlužte si víkend. Nenakupujte dárky pod stromeček v levných obchodech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama