Život je boj, který můžeme prohrát!

Leden 2008

Lucka Hadašová - Česká miss 2007

31. ledna 2008 v 21:15 | Nikyyy |  Missky
Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
K České Miss se pes menší velikosti jednoznačně hodí.
K České Miss se pes menší velikosti jednoznačně hodí.
tady je pěkně ;)
Nová Česká Miss: „Pod kalhotky mi nebylo vidět!“
Lucie Hadašová přebírá dárky od sponzora (21. srpna 2007)
Lucie Hadašová je velká milovnice psů
Lucie Hadašová na soutěži Miss Universe v Mexiku

Pyramida zdravé výživy

31. ledna 2008 v 20:52 | Nikulka |  Zdraví
Pyramida zdravé výživy
  • udržování tělesné hmotnosti,
  • konzumaci pestré stravy,
  • zvýšení konzumace zeleniny,
  • výběr potravin s nízkým glykemickým indexem,
  • spotřebu mléčných výrobků,
  • ústup od diet s nízkým obsahem tuku,
  • výčet potravin, kterých průměrný český občan spotřebuje příliš mnoho.

Moje výroba :P

31. ledna 2008 v 20:30 | Niky |  Doplňky a šperky
to je prosím moje dílo....co na to říkate? :)


Horoskop - 5.týden

31. ledna 2008 v 20:17 | Nikulka |  Horoskop
Nenoste si problémy a stresy z práce domů. Vaši nejdražší to nevyřeší a svými starostmi je trápíte a zbytečně zatěžujete. Snažte se, než přijdete domů, udělat za prací tlustou čáru a nemyslete na to, co jste nestihli, nebo co musíte ještě udělat. Pusťte si cestou domů příjemnou hudbu v autě, nebo do sluchátek ve veřejné dopravě a snažte se i přes všechno pozitivně naladit.
Do plnění novoročního předsevzetí jste se pustili s maximální vervou a nadšením a stále vás to drží. Jen tak dál, letos opravdu máte na to, abyste dodrželi co jste si předsevzali. Je možné že se začátkem února trošku povolíte, nebude se vám chtít a znovu nastoupivší zima vám vezme energii. Nevzdávejte se lehce, bojujte a ať už chcete zhubnout nebo se pečlivě vzděláváte, určitě pokračujte.
Do vašeho sousedství se přistěhuje zajímavá osoba, která vás svým výrazným charisma a zajímavým povoláním bude velmi přitahovat. Klidně se nechte okouzlit, budete si rozumět a na každé další, zatím ještě náhodné setkání se budete oba těšit. Možná by stálo za to vyjít si společně na skleničku nebo do kavárny na něco dobrého, ale příliš nespěchejte do vážnějšího vztahu.
Ukažte svému partnerovi, že nemáte srdce z kamene a přestaňte se na něj zlobit. Vždyť vaší nepřízně už si užil dost a omluvami vás zahrnul od hlavy až k patě. Pokud si představujete, že vám bude věčně nadbíhat a neustále si vás usmiřovat, zapomeňte na to. Teď je řada na vás, tak už mu odpusťte, vždyť nic tak hrozného se vlastně nestalo, jen vy jste zamrzli na mrtvém bodě.
V práci vás čeká povýšení a s ním pravděpodobně i čerpání dalších výhod, o kterých se vám ani nesnilo. Rychle si dodělejte řidičák, jinak vás mine nové krásné firemní vozidlo. Změna vaší pracovní pozice s sebou nese samozřejmě i větší zodpovědnost a budete muset také absolvovat spoustu školení než se do nového postavení zapracujete. Ve volných chvílích hodně spěte.
I když Panna patří mezi pečlivé znamení, neplatí to ve všem a pro každého. Nezanedbávejte své povinnosti vůči úřadům, plaťte včas složenky, pojištění a zkontrolujte pečlivě vaše domácí účetnictví. S penězi jste na štíru a pořádek v účtech nemáte ani náhodou. Brzy se vám to vymstí a utratíte dost peněz na upomínkách o nezaplacení. Tak rychle pro šanony a třídit!
Když se Váhy do něčeho zamilují, obvykle to bývá láska na celý život. A to platí i pro koníčky a zájmy. Nemáte pocit, že je trošičku zanedbáváte? Ať už vás baví cokoli, snažte se o tom vědět co nejvíc, každý si rád poslechne s jakou nefalšovanou vášní mluvíte o své zábavě. Nakupte si odbornou literaturu nebo si předplaťte tématický časopis a budete vždy v obraze.
Už jen pár dnů zbývá než odcestujete daleko od domova. Projděte všechny vaše povinnosti ještě jednou, zda-li jste na něco, u čeho musíte být osobně, nezapomněli. Pro vybírání schránky a zalévání kytek si zvolte člověka, kterému opravdu věříte a se kterým máte jen dobré zkušenosti. Budete klidnější, i když velká nervozita před cestou se vám nevyhne.
Velmi se obáváte nových pracovních povinností a úkonů, které jste nikdy nedělali. Školení však nebude vůbec náročné, naopak budete překvapeni jak jednoduše se vše naučíte a pochopíte. Ještě budete pomáhat ostatním a tím si samozřejmě získáte skrytý obdiv. Sami budete se sebou moc spokojeni a i když vás přepadne únava, úleva, že už to máte za sebou vaši vyčerpanost zastíní.
Nechte všechno ležet a vyrazte se pořádně odreagovat. Jinak hrozí, že vaše tělo i duše z přemíry práce a povinností doopravdy onemocní. Velmi blahodárně na vás zapůsobí pobyt v solné jeskyni, pokud jej spojíte třeba s tělovým zábalem nebo masáží. Vůbec by vám prospěla návštěva relaxačního studia a porada s odborníky. Mohou vám pomoci i se cvičením.
Odstraňte ze svého okolí všechny rostliny, které mohou vyvolávat alergii. Porozhlédněte se i po své zahradě a ještě než přijde jaro nebo sněhové vánice, zajistěte vyčištění a vyklizení. Tento rok budete obzvlášť citliví na rostlinné alergeny a prevence je proto důležitá. Neuškodí vám si v tomto oboru i něco přečíst a nastudovat, v kterých měsících si na co máte dávat pozor.
Jste poslední dobou dost nespokojení a nerudní, a marně hledáte příčinu. S koncem roku pro vás skončila i významná etapa vašeho života, kterou už teď postrádáte a velmi vám chybí. Ať už to bylo vaše staré zaměstnání, nakupování s přáteli, vzdělávací kurz nebo pravidelné plavání měli byste se snažit, abyste s touto činností zůstali alespoň trochu v kontaktu, potřebujete ji ke spokojenosti.

Horoskop - 4. týden

31. ledna 2008 v 20:15 | Niky |  Horoskop
Nějaká žena z vašeho okolí vás příjemně překvapí svými technickými znalostmi a rozhledem. Pokud je to vaše dobrá známá, máte možnost výhodně získat ochotnou technickou poradkyni a možná i "údržbářku" pro domácnost. Instalatérské práce i nedělají vůbec žádný problém, naopak, vypadá to, že ji i velmi baví. Jen toho na ni nenabalte mnoho, ať ji nadšení neznechutíte.
ž jste prošli snad všechny obchody se slevami a jde vám z toho všeho hlava kolem. Ty nejlepší kousky už máte doma, rodinku jste také oblékli, takže se můžete trochu uklidnit a na nákupy pár dní zapomenout. Udělejte si doma módní přehlídku všeho, co jste získali a pojměte to jako profesionálové i s moderátorem. Domácí pohoda bude pro vás k nezaplacení.
Budete svědkem porušování zákona a díky vaši pomoci se podaří dokázat delikventovi vinu. Budete odvážní a i v krajní situaci si zachováte chladnou hlavu a obezřetné jednání. Hrdinou dne se však stanete jen díky vašim instinktům a situaci, kterou budete mít dokonale pod kontrolou. Možná začnete uvažovat o změně povolání, ale uvědomte si, že práce u policie je mnohem náročnější.
enechte si mluvit do vašich soukromých záležitostí, dobře míněné rady nefungují vždy a ve všech případech. Situaci vyřeší, když problém proberete přímo s vašimi blízkými, takže svolejte rodinnou radu. Všechny trpělivě vyslechněte, a dohlédněte na to, aby měl každý šanci se vyjádřit. Nezavrhujte nápady, které vám v první chvíli přijdou dost uhozené.
Všichni vaši přátelé nemají stejné zájmy jako vy, tak nebuďte sobci. Taky se sem tam "obětujte" pro druhé a jděte tam, kde to baví je. A rozhodně nechte doma znechucený a znuděný obličej. O takovou společnosti nikdo nestojí. Možná se nebudete muset ani moc přetvařovat, když připustíte myšlenku, že až tak nezáleží na tom, co děláte, ale s kým trávíte volný čas.
I když vaše fantazie pracuje na plné obrátky, stále máte pocit, že vaše módní kreace nejsou dostatečně originální. Nezbývá než se vydat se do tajných zákoutí babiččina bytu a společně s ní prozkoumat odložené kousky, které už opravdu dlouho nenosí, a které si snad z nostalgie schovala. Budete mít štěstí a uspokojíte svou touhu po neotřelém oblečení, které však jen vy dokážete proměnit v módní hit.
Vašim nekompromisním jednáním tento týden hodně ztratíte. Uvědomte si, že vaše požadavky mohou být pro někoho opravdu nesplnitelné, a že se vám raději bude vyhýbat, než by mu už jen vaše přítomnost připomínala jeho neschopnost. Zkuste trochu slevit, nebo dotyčným pomozte lépe pochopit vaše vysoké nároky a také problémy, které musí řešit. Vždyť vy to přece s lidmi umíte.
Plesová sezóna je v plném proudu a vy jste ve svém živlu. Nemůžete vybrat, na který ples dřív a to jsou teď vaše největší starosti. Nová plesová róba vám padne jako ulitá a vaše sebevědomí se vznáší vysoko nad vámi. Dávejte si pozor na cestách, pokud řídíte, i pokud jste chodcem. Buďte obezřetní a tentokrát příliš nevěřte světelným znamením.
I když je v posledních dnech spíše tepleji, rozhodně nepodceňujte teplé oblečení. Je možné, že vás tento týden bude zahřívat i nově nabytá láska, přesto však pozor na to, ať vás neofoukne. Nemocenská by se vám opravdu nevyplatila. Smlouvu na nový byt, na jejíž uzavření už dlouho čekáte, konečně dotáhnete do konce a spadne vám doslova kámen ze srdce.
Tento týden vám hrozí velké riziko ztráty majetku, a to krádeží. Dávejte si pozor na kapesní zloděje, ale také dobře zabezpečte svou zahradní chatku. Dívejte se hodně kolem sebe a nedejte nikomu šanci. Nový kurz, který jste začali navštěvovat vás pomalu přestává bavit. Určete si priority a z kurzu raději odejděte hned, než začnete zbytečně vrážet další peníze.
Vaše plány na výlet pravděpodobně ztroskotají na pár zdánlivých banalitách, které měl za úkol někdo jiný. V tomto ohledu buďte více asertivní, a neodpouštějte okamžitě. Viník si musí uvědomit svou nedbalost a tak mu to dejte řádně najevo. Nebojte se extravagantní obuvi. Crocsy v lednu sice nejsou příliš vhodné, ale pokud vám v nich není zima, tak proč ne.
V těchto dnech prožíváte téměř ideální život. Nic vás netíží, nemáte žádné významnější problémy, naopak všechno běží tak jak má, až podezřele pohodově. Nebojte se, v nejbližších dnech vás nečeká žádná rána, ani nepříjemné překvapení. Užívejte si těchto poklidných dnů a nebojte se, dlouho se takto "nudit" nebudete. Už příští týden se na vás opět nahrne spousta práce.

Bleskovka č.2

31. ledna 2008 v 20:03 | Nikol |  Bleskovky
1. čaw...tak co výzo?
2. co jsi za znamení?
3. jaký jazyk (jazyky) studuješ?
4. jakému stylu oblékání dáváš přednost??
5. co podnikáš v evoném čase?
6. Věříš na horoskopy?
7. sportuješ? (co)
8. avon / oriflame ?
tahle bleskjda je spíš průzklumní, abych věděla, co vás zajímá a mohla doplňovat jednotlivé rubriky ;)
tak se zapojte... páško Niky

Pro Karolku

29. ledna 2008 v 20:54 | Niky |  ***OSTATNÍ***
AHOJ Karolko...prosím napiš mi do komentářů tvůj e-mail. Chci ti poslat ten obrázek, který jsi chtěla ;)
Páško Nikol

Ocenění za 1. bleskovku

27. ledna 2008 v 16:17 | NIKOL |  Bleskovky
Omlouvám se, že to trvalo, ale mám ted plnej program;) doufám, že se vám to bude líbit...a mimochodem pro příště!!!! Pokud po vás chci vyjmenovat 10 nějakých věcí, tak jich napište 10 a ne 4 a pár teček to je špatná odpověd stejně jako newim!!! příště to neuznám...ale když je to poprvé......:)

čawec

24. ledna 2008 v 8:22 | Nikol |  ***OSTATNÍ***
čawec dámy....mocmoc se omlouvám...ted jsem tu vůbec nebyla. chápejte před pololetím, ale ted už máme uzavřené známky. Tak se budu snažit.
Karolka: ten obrázek ti pošlu ;) jen co přijdu domů
a vzkaz pro někkteré: jestli s vám tu nelíbí tak sem nechodtě, ale věše trapný komentáře já číst nebudu. Pokud kopíruju, tak vždycky uvádím odkazy. Jinbak je všecko ze zahraničních stránek nebo stránek mých kamarádek! A některé méně inteligentní komentáře mě celkem nebaví...
díkec ;)
pa Nikol

Bleskovka č.1

16. ledna 2008 v 13:33 | Nikol |  Bleskovky
1. klikni na anketu
2. napiš jména hlavních představitelů akčního filmu Mr & Mrs Smith
3. jak se jmenuje miss world pro tento rok?
4. kolik je ti roků?
5. napiš 5 zajímavých sportů
6. zhodnoť tento blog
7. máš speciální přání, co chceš na diplom?
8. napiš 10 značek kosmetiky
9. napiš tvoje oblíbené klučičí jméno
10. knížka / časopis
Tak se zapojte, myslím, že je to poměrně jednoduché....na rozjezd;)
Vyhrávají první tři ;)
Hodně štěstí .... Nikol

Horoskop - 3. týden

15. ledna 2008 v 13:14 | Nikol |  Horoskop
Horoskop - 03. týden
Pokud musíte denně vymýšlet, čím nakrmíte svou rodinu a už vám opravdu dochází fantazie, nebojte se více experimentovat nebo si kupte exotickou kuchařku. Na vaření máte talent a sami dobře víte, že vždycky vymyslíte chutné, někdy více někdy méně zdravé jídlo. Ve skupině vašich přátel se objeví určitý zádrhel a z vás se stane hromosvod. Buďte připraveni!
Vaše přílišná hrdost vám nedovolí přijmout jisté lidi takové jací prostě jsou. Nemůžete však předělávat každého, mnohým je to nepříjemné a můžete v nich dokonce vyvolat i averzi vůči sobě. Zvláště tento týden si dávejte pozor na nevhodné poznámky a připomínky k lidem, se kterými budete muset ještě dlouho spolupracovat nebo žít. Začínáte jim pomalu lézt na nervy a hrozí i konflikt.
Všechno vám jde od ruky, nemáte žádný větší problém. Tento stav byste si měli dobře uvědomit a hezky si ho užít, než se zase dostanete do situace, kdy se budete zase na většinu věcí dívat s obavami a pesimizmem. Vaše častá nespokojenost pramení z toho, že většinou nejste schopni vyříkat si problém z očí do očí. Buďte více upřímní a dávejte více najevo vaše pocity a to i ty radostné.
Patříte mezi uznávané lidi, i když nejste zrovna celebrity. Vaše okolí vás bere, až se někdy sami divíte, čím si tento obdiv zasloužíte. Chováte se slušně a nikoho zbytečně nezraňujete, naopak každý ví, že se na vás může s klidem obrátit. Dávejte si dobrý pozor ať si svou skvělou pověst nepokazíte, tím že budete šířit nepravdivé informace. Raději se nezabývejte cizím soukromím.
Chystáte se na dovolenou a doslova už počítáte dny do odjezdu. Není se čemu divit, v práci odevzdáváte hodně energie a doma se taky snažíte dělat všechno na co jen stačíte. Už jste správně dovolenkově naladění a v práci se ani nemůžete soustředit, už se vidíte, jak si krásně odpočinete. Momentálně vás nic nepřinutí vrátit se naplno do pracovního procesu.
Máte obavy, zda-li budete schopni včas splatit vaše dluhy. Rozhodně neřešte půjčku další půjčkou, dostali byste se do bludného kruhu. Nestyďte se a obraťte se na příbuzné, budou ochotni vám pomoci a bez úroků. Co můžete udělat dnes neodkládejte na zítřek, času nemáte nazbyt. I vaše konto se bude plnit podle toho, jak rychle budete pracovat.
Nejraději byste ani nevystrčili paty z postele, spíte jako medvědi. Na vině je vaše celková únava a také hvězdné konstelace, které z Vah doslova vysávají energii. Nejlepší bude, když toto nedlouhé období opravdu prospíte, poslouchejte své tělo a odpočívejte více. Vařte si bylinkové čaje a jezte čerstvé ovoce. Pokud musíte do práce, setrvejte tam jen nezbytně dlouho.
Tento týden vás překvapí někdo z příbuzných. Ať už milým dárkem nebo dobrou zprávou, čekejte příjemný zážitek, který vyváží starosti předchozích dní. Někdy stačí málo a začnete se zase na svět usmívat, a budete nabiti novou energií. Budete mít chuť každému pomáhat, jen aby se cítil alespoň trochu jako vy. Vaši náladu nic nepokazí a budete se cítit báječně.
Tento týden budete mít mimořádný cit pro cokoliv uměleckého. Pokud sami tvoříte, zavřete se do své pracovny a nenechte se nikým vyrušovat. Dílo, které stvoříte bude mimořádné. Pokud však nejste umělecky založeni nebo jste zatím neobjevili váš talent, jistě velmi oceníte návštěvu koncertu vážné hudby nebo výstavu v galerii. Vaši kreativitu využijete i na vás samotných a bude vám to slušet.
Máte pocit, že v pracovním kolektivu jste někdy zbytečný mezičlánek a že vlastně bez vašich připomínek by všechno běželo tak nějak snáze. Není to pravda a vy máte zase jednou zbytečné obavy a nízké sebevědomí. Vaše práce je důležitá, toto však pochopíte až odjedete na delší dovolenou. Dobře si uvědomte, že raději vždy všechno připravíte dopředu, proto vás nepostrádají.
Vodnář (Aquarius), 21. 1. - 20. 2.Pokud jste nuceni většinu času komunikovat se svými známými pouze přes internet, dávejte si pozor na to, co komu píšete. Malý omyl může způsobit velký trapas. Dbejte více o své zdraví a to hlavně dodržováním pitného režimu. Vaše tělo žízní. Jste schopni pracovat ve stresu a někdy je to pro váš výkon dokonce i potřebné. Ne však pořád, musíte se zklidnit.
Neobtěžujte se zbytečnými úkony v práci. Jste velmi aktivní, ale tentokrát to nikdo neocení. Spolupracovníci si budou myslet, že snad nemáte co dělat, když máte čas zabývat se úpravou firemní nástěnky a vařením kávy pro všechny. Vaše potíže s páteří nevyřeší jen prášky proti bolesti. Dbejte na správné držení těla a také si kupte novou židli do kanceláře.
zdroj: moda

Horoskop - 2. týden

10. ledna 2008 v 19:41 | Nikol |  Horoskop
Možná vám bude připadat zbytečné se ptát na banální věci, které vám jsou snad už dlouho jasné a neměnné. Ale pozor, zde můžete krutě narazit. Změna, která ve vašem zaměstnání proběhla bez vašeho vědomí je markantní a může vás nepříjemně překvapit. Dávejte si pozor a v práci buďte ve střehu vždy a všude, jen tak se vám podaří zabránit velkým problémům.
Někdo, kdo o vás hodně stál se možná snaží být zase volný. Dobře naslouchejte a snažte se vnímat i malé, téměř neznatelné signály, které k vám dotyčná osoba vysílá. Je jen otázkou času zda-li to budete vy, kdo nechá pravdu vyplavat na povrch a kdo rozhodne, zda-li se rozejdete nebo budete dál bojovat o zachování vztahu. Ani hvězdy však neví jak to dopadne.
Nemusíte mít dokonalé tělo abyste uchvátili svého milého. Možná se mu pár kil navíc líbí, stačí se jen zeptat. Rozhodně si neničte tělo drastickou dietou, jen abyste dodrželi hloupé novoroční předsevzetí. Pokud si přesto budete chtít zvednout sebevědomí s klesající ručičkou váhy, postupujte pomalu, pozvolna a to hlavně cvičením. Dieta by vám momentálně mohla i ublížit.
Křik sice uvolňuje napětí, ale neměli byste křičet na své nejbližší. Doma se více ovládejte, nezapomeňte, že aby vás bylo slyšet, musíte mluvit tiše. To na sportovním zápase si zakřičte s chutí. Ať už jdete povzbuzovat oblíbený klub nebo třeba příbuzného, užijte si sportovní zážitek se vším co k němu patří a nebojte se odvázat. Už to potřebujete a sportovci zase vás.
Po cestách, které jste museli absolvovat je pro vás teplo domova to nejlepší, co vás mohlo potkat. Užívejte si péči o domácnost, gaučing u televize a prostě to, že jste zase doma. Až se zase začnete nudit, na nic nečekejte a vyrazte na rodinný nákup nebo malý výlet spojený s obědem. Dávný přítel se na vás obrátí s prosbou o radu. Budete muset hluboko kopat v paměti, ale poradíte dobře.
Všechno chce svůj čas a trpělivost růže přináší. Pokud čekáte úspěch rychle a hned, rozlučte se s tím. Teď na spěch není vhodná doba a vy se musíte přizpůsobit. Nebuďte tolik upjatí a zapracujte na změně vzhledu. Rozpustilé blond lokýnky z vás dívenku neudělají. Podívejte se na sebe trošku kriticky a zvolte raději střídmější účes přiměřený vašemu věku.
Začátek roku, vlastně celý měsíc leden bude pro vás finančně náročnější. Budete se snažit splatit své staré dluhy, a vypadá to, že se vám to podaří. Ovšem nevyhrajete v žádné loterii, vše poctivě odpracujete. Nejvíce tím, jako vždy, budou trpět vaše děti a manžel, když vás uvidí jen pár hodin denně. Bude to pro vás jako boj v ringu, ale splacení závazku je pro vás tentokrát důležitější.
Dodělejte si školu, navštěvujte vzdělávací kurzy, prostě začněte na sobě pracovat hlavně co se týče vašeho dalšího vzdělávání. Při studiu se budete cítit mladistvěji a dokonce se seznámíte se zajímavými lidmi, kteří obohatí váš dosavadní život. Získáte nové přátelé a nové nezvyklé zážitky. Nenechte se odradit prvotní nešikovností, mozek se musí znovu nastartovat.
Jeden z dárku, které vám nadělil Ježíšek, způsobí, že si najdete nového koníčka, který vás naprosto pohltí. S velkou pravděpodobností se nepohodnete s vašim rodinným miláčkem a tím nemyslím psa. Raději do vašeho automobilu tento týden ani nesedejte, nemá na vás náladu. Dostanete se do vysoké politiky a to hlavně v rozhovorech s vašimi kolegy.
Neřesti, na které jste si zvykli vás začínají hodně omezovat. Možná byste měli zkusit přestat kouřit, leden je v tomto směru pro vaše znamení ideální měsíc. Váš boj však musíte brát vážně, jinak nemáte šanci zvítězit. Zapojte i své blízké, ať vás podporují a hecují! Velmi rádi to pro vás udělají a vychutnáte si společné vítězství, které stmelí rodinu. Pozor na pozdní příchody.
Už dlouho přemýšlíte o změně zaměstnání, ale nemůžete se rozhodnout. Jediným lákadlem pro vás zůstává už jen výplatní páska, to tam je nadšení a chuť, se kterým jste do práce nastupovali. Pokud se rozhodnete ukončit pracovní vztah, odejděte ze scény s grácií a se vztyčenou hlavou. Nemějte žádné výčitky svědomí, dlouho a dost jste se pro dosavadní práci obětovali.
Vaše telefonní hovory jsou čím dál tím delší, možná by neuškodilo se občas s přáteli setkat osobně. Faktura mobilního operátora prořídne a víno, které vypijete s přáteli bude určitě lepší investice. Navíc vám telefonáty ubírají čas, který byste měli odpracovat, přesčasy se stávají pravidlem. Dostáváte se do bludného kruhu, pečlivě vybírejte s kým chcete hned mluvit a kdo počká
moda.cz

Piškoty na balet

7. ledna 2008 v 21:11 | Nikol |  Tanec
Byl tu dotaz na baletní piškoty.
Doporučila bych např.
http://www.grishko.cz/ Podívejte na to, jsou tam i špičky ;)

Karolina Kurková

4. ledna 2008 v 22:34 | Nikol |  Missky
ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit
ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit
ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit
ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit
ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit
ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit
ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Taťána Kuchařová

4. ledna 2008 v 22:30 | Nikol |  Missky

Plesové účesy

3. ledna 2008 v 17:25 | NIKI |  Vlasy a účesy
Tak dámy, jsme uprostřed plesové sezony,ale co s vlasy??? Inspirujte se:
Společenský účes
ozdobmé čelenky jsou oblíbeným doplňkem...
nebo zcela jednoduše necháte vlsy rozpuštěné a jen vhodně upavíte:
nebo si snad libujete v extravaganci?
pro každého něco....:P líbí?

Horoskop - 1. týden (2008)

3. ledna 2008 v 17:14 | Niky |  Horoskop
A aktuální horoskop:
Chce se vám zpívat? Tak zpívejte! S dětmi, s manželem, s televizí, v koupelně, kdykoliv. Ať už to budou již trošku neaktuální vánoční koledy, nebo staré dobré hitovky vašeho mládí, zpěv vás nabije energií, odplaví napětí a pokud si k tomu ještě i zatančíte, budete se cítit téměř jako znovuzrození. V ložnici konečně odhoďte zbytečný stud, nemáte k němu žádný důvod.
Po týdnu rodinné pohody se mohou objevit menší konflikty. Půjde o mezigenerační problém, takže se snažte, vžít se do kůže vašeho odpůrce a možná se vám podaří problém rychle urovnat. Hodně vám pomůže také váš partner, dejte mu najevo, jak moc si jeho podpory vážíte. Společná snaha o rychlé vyřešení této neshody vás po čase hodně sblíží a kupodivu i stmelí rodinu.
Po Vánocích na tom nebudete finančně nejlépe, ale korunky se zase přikutálejí. Po všech těch hektických návštěvách u příbuzných a spoustě jídla, které jste spořádali, se docela těšíte do vaší poklidné práce. Nikde to však raději neříkejte nahlas. Leda před šéfem, ten si takové fráze vždycky poslechne rád. Dopřejte si vlasovou regeneraci v profesionálním kadeřnictví.
Fyzicky jste schopni podávat maximální výkony, ale nějak se nemůžete přinutit psychicky. Budete se muset hodně přemlouvat, ale určitě se vám podaří dobrat se k aktivitě a pak už to bude stát za to. Na co sáhnete to vás bude bavit a to se vám podaří. Pozor ať se nestanete obětním beránkem vypočítavého kolegy, který váš elán využije pro splnění svých vlastních úkolů.
Milujete muže se smyslem pro humor a vaše bezmezná fantazie někdy způsobí, že se zamilujete i do pěkně ironického rýpaly. Když potom spadnou růžové brýle, sama se chytáte za hlavu, čím vás tenhle chlápek mohl okouzlit. Pokud nechcete věčně s někým bojovat, musíte slevit ze svých nároků a raději se porozhlédnout po klidnějším a možná ne tak vtipném partnerovi.
Fyzicky se necítíte nejlépe a máte pocit, že letošní zima je pro vás jen jedno nachlazení za druhým. Nenechte se ohrozit další chřipkou a vezměte zdraví hezky do vlastních rukou. Pomohou vám byliny pro posílení imunity a také důvěřujte homeopatikům. Vyhýbejte se přeplněným obchodům a na zimní výprodeje vyrazte raději až se budete cítit opravdu v pořádku.
Pro svou vlastní spokojenost potřebujete vyrovnanou kombinaci klidného rodinného života a kreativního zaměstnaní. Velmi toužíte po harmonii a rovnováze, ale jen těžko ji dosáhnete. Nesmíte zapomínat také na společenský život, který často opomíjíte a v dobré víře věnujete většinu volného času rodině. Myslete více na sebe, své koníčky a své přátelé!
Už delší dobu uvažujete o výletu na hory, ale protože příliš neholdujete zimním sportům, bojíte se nudy. Vaše obavy nejsou vůbec na místě, hvězdné postavení vám předpovídá hodně bujarou zábavu a aktivní odpočinek, při kterém zapomenete na uspěchané pracovní dny. Dobře se pobavíte s úžasnou partou lidí a vypadá to, že je na obzoru i láska.
I když je to neobvyklé, podaří se vám i během svátečních dnů trochu zhubnout. Vaše úsilí je opravdu pekelné a díky cvičení se cítíte dobře i po psychické stránce. Jen tak dál, máte rozumný pohled na věc a neohrožují vás žádné přemrštěné nároky. Po veselém silvestrovském večírku vás postaví na nohy studená sprcha, teplá polévka a dlouhá procházka s vašim čtyřnohým miláčkem.
Jestliže opět, jako každý rok, uvažujete o novoročním předsevzetí, tentokrát si zvolte něco, co budete schopni opravdu dodržet. Snažte se udělat něco se svými zlozvyky, síla Jupitera vám pomůže k pevné vůli. Bude dobré, když navrhnete někomu z vašich blízkých, ať se do plnění předsevzetí pustí s vámi, vzájemné hecování a podpora bude to pravé.
Někdo ve vašem okolí se vás snaží omezovat, a vám to pravděpodobně vůbec nedochází. Zamyslete se, kdy jste naposledy dělali opravdu to, co jste chtěli, nebo kdy vám naposledy vyšlo to, co jste si naplánovali. Ústupků a podřizování už bylo dost, je načase projevit vlastní vůli. Také buďte opatrnější a nedůvěřujte všem. Nikomu se moc nesvěřujte s osobními problémy.
Krásně jste si odpočinuli a zalenošili o svátcích, ale po pár dnech volna se však musíte držet hesla: Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek. A pokud patříte mezi ty nešťastníky, co musí pracovat i na Silvestra, snažte se na svou situaci dívat s nadhledem a z pozice "vyvoleného". Pravděpodobně by se bez vás v práci neobešli, takže vás může těšit to, že jste nepostradatelní.

Horoskop 52. týden

3. ledna 2008 v 17:11 | Nikol |  Horoskop
Dodávám horoskopy, které tu chybí. zdroj jako vždy moda.cz
Potkají vás nečekané finanční výdaje. Budete investovat do vašeho vozidla. Trochu to ohrozí velkolepé plány na váš silvestrovský mejdan, ale nakonec vše dobře dopadne. Rozhodně pamatujte, že není kam spěchat, a že nemusíte pokračovat v šíleném tempu, které jste nastartovali před vánoci. Těžte se z odpočinkových dnů, lenošte u televize nebo s dobrou knihou.
Na cestách za příbuznými si dejte pozor na dodržování rychlosti, hrozí vám nemalá pokuta. Máte opravdu silnou vůli a ledasco se vám podaří dodržet přesně podle vašich představ. Pokud ovšem zahřešíte a dáte si víc kousků cukroví, než jste si naplánovali, netrestejte se. Dejte si záležet při výběru alkoholu pro sváteční dny. Nakonec to budete vy, koho může bolet hlava.
Během svátků zacházejte se svými blízkými mile a láskyplně. Není však moc moudré myslet si, že všechno zvládnete jen a jen sami. Nebojte se požádat o pomoc, můžete zapojit i děti pokud sváteční přípravy pojmete jako hru. Ve stravě dbejte na dostatek čerstvé zeleniny i během svátků, vaše dieta by mohla přijít vniveč a nabraná kila by šla těžko dolů.
Nenechte se přemluvit k další směně přes svátky, už by to byla opravdová oběť. Za věrnost vaší profesi i tak draze platíte. Z vánočních dárku budete jako každý rok velice dojatí, opět se Ježíšek trefil přesně do vašich potřeb a citů. Budete mít divný pocit, že nemůžete nikdy nikoho obdarovat, tak jako jste obdarováváni vy. To je jen váš pocit, ostatním se vaše dárky moc líbí.
Jste velmi nedochvilní a to se vám tento týden krutě vymstí. Nikdo nečeká rád a to ani o svátcích. Výmluvy tentokrát nepomůžou, čekající bude pěkně naštvaný. Reputaci si můžete napravit jen tím, že budete pokorní, diplomatičtí a ochotní pomoci. Užívejte si všech tradic a vánočních zvyků a zapojte i mladší členy vaší rodiny. Lásku k tradici si odnášíme hlavně z dětství.
Mysleli jste, že umíte odpočívat, ale v okamžiku, kdy pro vás skončil kolotoč nákupů a úklidů, najednou nevíte co s volným časem a přepadá vás nuda. Možná je to ten správný okamžik, kdy se můžete pořádně vyspat a nechat myšlenky jen volně plynout při nenáročném pohádkovém televizním programu. Využijte těchto volných dnů i k nenáročnému sportu, a i když to není zrovna zimní sport, pomůže vám plavání.
Partner ocení vaše bohaté znalosti vánočních zvyklostí a vynikající organizační schopnosti. Naskytne se vám možnost předvést se před rodinou i přáteli a velmi tím získáte. Pravděpodobně dojde i k usmíření s jedním členem rodiny. Nenechte však na sobě štípat dříví, zachovejte si důstojnost. Dopřejte si odpolední schrupnutí, budete se cítit osvěženi.
Příjemnou vánoční atmosféru tentokrát nepokazí nic, jen vaše impulzivní jednání může trochu znervózňovat vaše okolí. Jestli si chcete užít svátky v pohodě, nalaďte se na poklidnější vlnu pomocí relaxačních technik. Každou volnou chvíli vyplňte jen příjemnými a pohodovým programem a adrenalinu se obloukem vyhýbejte. Odpočívejte, poslouchejte koledy a neuklízejte.
Váš omyl vás přivede k zajímavému člověku, který, ač se to zprvu nebude zdát, je schopný vám velmi pomoci a to z finančního hlediska. Musíte však prokázat notnou dávku empatie a také si musíte hodně věřit ve své dovednosti a znalosti. Jen tak se můžete prosadit v nezvyklém oboru, jehož výjimečnost vám umožní maximální uplatnění na trhu práce.
Začátkem týdne vás překvapí záplava energie. Na svět se budete dívat s úsměvem a radostnýma očima. Využijte toto nadšení také ke splnění restů, na které jste neměli dost času ani sil. Pokud chcete oslnit u štědrovečerní večeře nebo na silvestrovské párty, odhoďte džíny a zvolte raději dlouhou sukni a jednobarevný top doplněný blyštivými doplňky.
Zamyslete se nad svým chováním, i když máte pocit, že za všechno mohou jen ti druzí, sami máte velký podíl na situaci, do které jste se dostali. Neobviňujte své okolí a hledejte chyby i u sebe, to bude krok kupředu. I když vánoční nákupy a shon jsou úspěšně za vámi, pozor ať nepřijdete o větší sumu peněz. Hvězdy varují před kapsáři, podvodníky a zloději.
Něco ruší váš spánek. Rušivé elementy však nejsou v ložnici, ale vycházejí z vašeho nitra. Máte špatné svědomí a někomu jste, byť nechtěně ublížili. Nočním ponocováním však problém nevyřešíte. Nezbývá než se upřímně z očí do očí dotyčnému omluvit a možná přidat i malý dárek pro odpuštění. Nebojte se, nikdo nemá srdce z kamene, ve slavnostním čase vám bude odpuštěno.

Zdarec

3. ledna 2008 v 17:07 | Nikol |  ***OSTATNÍ***
Čauwec brouci, moc se omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale blog.cz má zase nějaký problém a mě vůbec nešly přidávat články...a hodně věcí se mi vyrušilo. Doufám tedy, že už to bude v podičce.
Také vám chci popřát sqělý nový rok a spoustu úspěchů a ať se každému splní to, co si přeje nejvíc.
Promiňte teda ještě jednou budu se snažit všecko dohnat :P
Páčko Nikol