Život je boj, který můžeme prohrát!

Horoskop - 1. týden (2008)

3. ledna 2008 v 17:14 | Niky |  Horoskop
A aktuální horoskop:
Chce se vám zpívat? Tak zpívejte! S dětmi, s manželem, s televizí, v koupelně, kdykoliv. Ať už to budou již trošku neaktuální vánoční koledy, nebo staré dobré hitovky vašeho mládí, zpěv vás nabije energií, odplaví napětí a pokud si k tomu ještě i zatančíte, budete se cítit téměř jako znovuzrození. V ložnici konečně odhoďte zbytečný stud, nemáte k němu žádný důvod.
Po týdnu rodinné pohody se mohou objevit menší konflikty. Půjde o mezigenerační problém, takže se snažte, vžít se do kůže vašeho odpůrce a možná se vám podaří problém rychle urovnat. Hodně vám pomůže také váš partner, dejte mu najevo, jak moc si jeho podpory vážíte. Společná snaha o rychlé vyřešení této neshody vás po čase hodně sblíží a kupodivu i stmelí rodinu.
Po Vánocích na tom nebudete finančně nejlépe, ale korunky se zase přikutálejí. Po všech těch hektických návštěvách u příbuzných a spoustě jídla, které jste spořádali, se docela těšíte do vaší poklidné práce. Nikde to však raději neříkejte nahlas. Leda před šéfem, ten si takové fráze vždycky poslechne rád. Dopřejte si vlasovou regeneraci v profesionálním kadeřnictví.
Fyzicky jste schopni podávat maximální výkony, ale nějak se nemůžete přinutit psychicky. Budete se muset hodně přemlouvat, ale určitě se vám podaří dobrat se k aktivitě a pak už to bude stát za to. Na co sáhnete to vás bude bavit a to se vám podaří. Pozor ať se nestanete obětním beránkem vypočítavého kolegy, který váš elán využije pro splnění svých vlastních úkolů.
Milujete muže se smyslem pro humor a vaše bezmezná fantazie někdy způsobí, že se zamilujete i do pěkně ironického rýpaly. Když potom spadnou růžové brýle, sama se chytáte za hlavu, čím vás tenhle chlápek mohl okouzlit. Pokud nechcete věčně s někým bojovat, musíte slevit ze svých nároků a raději se porozhlédnout po klidnějším a možná ne tak vtipném partnerovi.
Fyzicky se necítíte nejlépe a máte pocit, že letošní zima je pro vás jen jedno nachlazení za druhým. Nenechte se ohrozit další chřipkou a vezměte zdraví hezky do vlastních rukou. Pomohou vám byliny pro posílení imunity a také důvěřujte homeopatikům. Vyhýbejte se přeplněným obchodům a na zimní výprodeje vyrazte raději až se budete cítit opravdu v pořádku.
Pro svou vlastní spokojenost potřebujete vyrovnanou kombinaci klidného rodinného života a kreativního zaměstnaní. Velmi toužíte po harmonii a rovnováze, ale jen těžko ji dosáhnete. Nesmíte zapomínat také na společenský život, který často opomíjíte a v dobré víře věnujete většinu volného času rodině. Myslete více na sebe, své koníčky a své přátelé!
Už delší dobu uvažujete o výletu na hory, ale protože příliš neholdujete zimním sportům, bojíte se nudy. Vaše obavy nejsou vůbec na místě, hvězdné postavení vám předpovídá hodně bujarou zábavu a aktivní odpočinek, při kterém zapomenete na uspěchané pracovní dny. Dobře se pobavíte s úžasnou partou lidí a vypadá to, že je na obzoru i láska.
I když je to neobvyklé, podaří se vám i během svátečních dnů trochu zhubnout. Vaše úsilí je opravdu pekelné a díky cvičení se cítíte dobře i po psychické stránce. Jen tak dál, máte rozumný pohled na věc a neohrožují vás žádné přemrštěné nároky. Po veselém silvestrovském večírku vás postaví na nohy studená sprcha, teplá polévka a dlouhá procházka s vašim čtyřnohým miláčkem.
Jestliže opět, jako každý rok, uvažujete o novoročním předsevzetí, tentokrát si zvolte něco, co budete schopni opravdu dodržet. Snažte se udělat něco se svými zlozvyky, síla Jupitera vám pomůže k pevné vůli. Bude dobré, když navrhnete někomu z vašich blízkých, ať se do plnění předsevzetí pustí s vámi, vzájemné hecování a podpora bude to pravé.
Někdo ve vašem okolí se vás snaží omezovat, a vám to pravděpodobně vůbec nedochází. Zamyslete se, kdy jste naposledy dělali opravdu to, co jste chtěli, nebo kdy vám naposledy vyšlo to, co jste si naplánovali. Ústupků a podřizování už bylo dost, je načase projevit vlastní vůli. Také buďte opatrnější a nedůvěřujte všem. Nikomu se moc nesvěřujte s osobními problémy.
Krásně jste si odpočinuli a zalenošili o svátcích, ale po pár dnech volna se však musíte držet hesla: Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek. A pokud patříte mezi ty nešťastníky, co musí pracovat i na Silvestra, snažte se na svou situaci dívat s nadhledem a z pozice "vyvoleného". Pravděpodobně by se bez vás v práci neobešli, takže vás může těšit to, že jste nepostradatelní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama