Život je boj, který můžeme prohrát!

Horoskop - 4. týden

31. ledna 2008 v 20:15 | Niky |  Horoskop
Nějaká žena z vašeho okolí vás příjemně překvapí svými technickými znalostmi a rozhledem. Pokud je to vaše dobrá známá, máte možnost výhodně získat ochotnou technickou poradkyni a možná i "údržbářku" pro domácnost. Instalatérské práce i nedělají vůbec žádný problém, naopak, vypadá to, že ji i velmi baví. Jen toho na ni nenabalte mnoho, ať ji nadšení neznechutíte.
ž jste prošli snad všechny obchody se slevami a jde vám z toho všeho hlava kolem. Ty nejlepší kousky už máte doma, rodinku jste také oblékli, takže se můžete trochu uklidnit a na nákupy pár dní zapomenout. Udělejte si doma módní přehlídku všeho, co jste získali a pojměte to jako profesionálové i s moderátorem. Domácí pohoda bude pro vás k nezaplacení.
Budete svědkem porušování zákona a díky vaši pomoci se podaří dokázat delikventovi vinu. Budete odvážní a i v krajní situaci si zachováte chladnou hlavu a obezřetné jednání. Hrdinou dne se však stanete jen díky vašim instinktům a situaci, kterou budete mít dokonale pod kontrolou. Možná začnete uvažovat o změně povolání, ale uvědomte si, že práce u policie je mnohem náročnější.
enechte si mluvit do vašich soukromých záležitostí, dobře míněné rady nefungují vždy a ve všech případech. Situaci vyřeší, když problém proberete přímo s vašimi blízkými, takže svolejte rodinnou radu. Všechny trpělivě vyslechněte, a dohlédněte na to, aby měl každý šanci se vyjádřit. Nezavrhujte nápady, které vám v první chvíli přijdou dost uhozené.
Všichni vaši přátelé nemají stejné zájmy jako vy, tak nebuďte sobci. Taky se sem tam "obětujte" pro druhé a jděte tam, kde to baví je. A rozhodně nechte doma znechucený a znuděný obličej. O takovou společnosti nikdo nestojí. Možná se nebudete muset ani moc přetvařovat, když připustíte myšlenku, že až tak nezáleží na tom, co děláte, ale s kým trávíte volný čas.
I když vaše fantazie pracuje na plné obrátky, stále máte pocit, že vaše módní kreace nejsou dostatečně originální. Nezbývá než se vydat se do tajných zákoutí babiččina bytu a společně s ní prozkoumat odložené kousky, které už opravdu dlouho nenosí, a které si snad z nostalgie schovala. Budete mít štěstí a uspokojíte svou touhu po neotřelém oblečení, které však jen vy dokážete proměnit v módní hit.
Vašim nekompromisním jednáním tento týden hodně ztratíte. Uvědomte si, že vaše požadavky mohou být pro někoho opravdu nesplnitelné, a že se vám raději bude vyhýbat, než by mu už jen vaše přítomnost připomínala jeho neschopnost. Zkuste trochu slevit, nebo dotyčným pomozte lépe pochopit vaše vysoké nároky a také problémy, které musí řešit. Vždyť vy to přece s lidmi umíte.
Plesová sezóna je v plném proudu a vy jste ve svém živlu. Nemůžete vybrat, na který ples dřív a to jsou teď vaše největší starosti. Nová plesová róba vám padne jako ulitá a vaše sebevědomí se vznáší vysoko nad vámi. Dávejte si pozor na cestách, pokud řídíte, i pokud jste chodcem. Buďte obezřetní a tentokrát příliš nevěřte světelným znamením.
I když je v posledních dnech spíše tepleji, rozhodně nepodceňujte teplé oblečení. Je možné, že vás tento týden bude zahřívat i nově nabytá láska, přesto však pozor na to, ať vás neofoukne. Nemocenská by se vám opravdu nevyplatila. Smlouvu na nový byt, na jejíž uzavření už dlouho čekáte, konečně dotáhnete do konce a spadne vám doslova kámen ze srdce.
Tento týden vám hrozí velké riziko ztráty majetku, a to krádeží. Dávejte si pozor na kapesní zloděje, ale také dobře zabezpečte svou zahradní chatku. Dívejte se hodně kolem sebe a nedejte nikomu šanci. Nový kurz, který jste začali navštěvovat vás pomalu přestává bavit. Určete si priority a z kurzu raději odejděte hned, než začnete zbytečně vrážet další peníze.
Vaše plány na výlet pravděpodobně ztroskotají na pár zdánlivých banalitách, které měl za úkol někdo jiný. V tomto ohledu buďte více asertivní, a neodpouštějte okamžitě. Viník si musí uvědomit svou nedbalost a tak mu to dejte řádně najevo. Nebojte se extravagantní obuvi. Crocsy v lednu sice nejsou příliš vhodné, ale pokud vám v nich není zima, tak proč ne.
V těchto dnech prožíváte téměř ideální život. Nic vás netíží, nemáte žádné významnější problémy, naopak všechno běží tak jak má, až podezřele pohodově. Nebojte se, v nejbližších dnech vás nečeká žádná rána, ani nepříjemné překvapení. Užívejte si těchto poklidných dnů a nebojte se, dlouho se takto "nudit" nebudete. Už příští týden se na vás opět nahrne spousta práce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni pls ;)

Klik

Komentáře

1 Mandyyy Mandyyy | Web | 31. ledna 2008 v 20:32 | Reagovat

delam rekord v komentarich, budu rada kdyz pomuzes  

a taky neco napises ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama