Život je boj, který můžeme prohrát!

Horoskop - 5.týden

31. ledna 2008 v 20:17 | Nikulka |  Horoskop
Nenoste si problémy a stresy z práce domů. Vaši nejdražší to nevyřeší a svými starostmi je trápíte a zbytečně zatěžujete. Snažte se, než přijdete domů, udělat za prací tlustou čáru a nemyslete na to, co jste nestihli, nebo co musíte ještě udělat. Pusťte si cestou domů příjemnou hudbu v autě, nebo do sluchátek ve veřejné dopravě a snažte se i přes všechno pozitivně naladit.
Do plnění novoročního předsevzetí jste se pustili s maximální vervou a nadšením a stále vás to drží. Jen tak dál, letos opravdu máte na to, abyste dodrželi co jste si předsevzali. Je možné že se začátkem února trošku povolíte, nebude se vám chtít a znovu nastoupivší zima vám vezme energii. Nevzdávejte se lehce, bojujte a ať už chcete zhubnout nebo se pečlivě vzděláváte, určitě pokračujte.
Do vašeho sousedství se přistěhuje zajímavá osoba, která vás svým výrazným charisma a zajímavým povoláním bude velmi přitahovat. Klidně se nechte okouzlit, budete si rozumět a na každé další, zatím ještě náhodné setkání se budete oba těšit. Možná by stálo za to vyjít si společně na skleničku nebo do kavárny na něco dobrého, ale příliš nespěchejte do vážnějšího vztahu.
Ukažte svému partnerovi, že nemáte srdce z kamene a přestaňte se na něj zlobit. Vždyť vaší nepřízně už si užil dost a omluvami vás zahrnul od hlavy až k patě. Pokud si představujete, že vám bude věčně nadbíhat a neustále si vás usmiřovat, zapomeňte na to. Teď je řada na vás, tak už mu odpusťte, vždyť nic tak hrozného se vlastně nestalo, jen vy jste zamrzli na mrtvém bodě.
V práci vás čeká povýšení a s ním pravděpodobně i čerpání dalších výhod, o kterých se vám ani nesnilo. Rychle si dodělejte řidičák, jinak vás mine nové krásné firemní vozidlo. Změna vaší pracovní pozice s sebou nese samozřejmě i větší zodpovědnost a budete muset také absolvovat spoustu školení než se do nového postavení zapracujete. Ve volných chvílích hodně spěte.
I když Panna patří mezi pečlivé znamení, neplatí to ve všem a pro každého. Nezanedbávejte své povinnosti vůči úřadům, plaťte včas složenky, pojištění a zkontrolujte pečlivě vaše domácí účetnictví. S penězi jste na štíru a pořádek v účtech nemáte ani náhodou. Brzy se vám to vymstí a utratíte dost peněz na upomínkách o nezaplacení. Tak rychle pro šanony a třídit!
Když se Váhy do něčeho zamilují, obvykle to bývá láska na celý život. A to platí i pro koníčky a zájmy. Nemáte pocit, že je trošičku zanedbáváte? Ať už vás baví cokoli, snažte se o tom vědět co nejvíc, každý si rád poslechne s jakou nefalšovanou vášní mluvíte o své zábavě. Nakupte si odbornou literaturu nebo si předplaťte tématický časopis a budete vždy v obraze.
Už jen pár dnů zbývá než odcestujete daleko od domova. Projděte všechny vaše povinnosti ještě jednou, zda-li jste na něco, u čeho musíte být osobně, nezapomněli. Pro vybírání schránky a zalévání kytek si zvolte člověka, kterému opravdu věříte a se kterým máte jen dobré zkušenosti. Budete klidnější, i když velká nervozita před cestou se vám nevyhne.
Velmi se obáváte nových pracovních povinností a úkonů, které jste nikdy nedělali. Školení však nebude vůbec náročné, naopak budete překvapeni jak jednoduše se vše naučíte a pochopíte. Ještě budete pomáhat ostatním a tím si samozřejmě získáte skrytý obdiv. Sami budete se sebou moc spokojeni a i když vás přepadne únava, úleva, že už to máte za sebou vaši vyčerpanost zastíní.
Nechte všechno ležet a vyrazte se pořádně odreagovat. Jinak hrozí, že vaše tělo i duše z přemíry práce a povinností doopravdy onemocní. Velmi blahodárně na vás zapůsobí pobyt v solné jeskyni, pokud jej spojíte třeba s tělovým zábalem nebo masáží. Vůbec by vám prospěla návštěva relaxačního studia a porada s odborníky. Mohou vám pomoci i se cvičením.
Odstraňte ze svého okolí všechny rostliny, které mohou vyvolávat alergii. Porozhlédněte se i po své zahradě a ještě než přijde jaro nebo sněhové vánice, zajistěte vyčištění a vyklizení. Tento rok budete obzvlášť citliví na rostlinné alergeny a prevence je proto důležitá. Neuškodí vám si v tomto oboru i něco přečíst a nastudovat, v kterých měsících si na co máte dávat pozor.
Jste poslední dobou dost nespokojení a nerudní, a marně hledáte příčinu. S koncem roku pro vás skončila i významná etapa vašeho života, kterou už teď postrádáte a velmi vám chybí. Ať už to bylo vaše staré zaměstnání, nakupování s přáteli, vzdělávací kurz nebo pravidelné plavání měli byste se snažit, abyste s touto činností zůstali alespoň trochu v kontaktu, potřebujete ji ke spokojenosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama