Život je boj, který můžeme prohrát!

Únor 2008

Horoskop - 9.týden

27. února 2008 v 13:58 | Nikol |  Horoskop
Milí Berani, zálohujte si vaše důležitá data, či rodinné fotografie častěji než jste zvyklí. Technika je nevyzpytatelná a vy teď momentálně s ní dost válčíte, takže buďte připraveni. Nejspíš vysíláte nějaké nežádoucí vlny, které rozhodí i ten nejpřesnější stroj, jinak se to vysvětlit nedá. Je to nejspíš způsobeno vašim negativistickým postojem, zamyslete se nad sebou.
V práci bojujete o své místo na slunci a to doslova a do písmene. Přidělili vám nový pracovní prostor, kde sluníčko nenakoukne jak je den dlouhý. Takže se snažte navrhnout jiné řešení nebo uspořádání prostor a stůjte si za svým, jinak budete v šedi celý den, doslova jako ta kancelářská krysa. Dbejte na detaily a vaše místo si vybavte podle svých potřeb, ne podle návrhů designérů.
Nenechte se vtáhnout do koníčku vašeho přítele nebo manžela. I když on může mít pocit, že i vy si budete báječně užívat horolezectví nebo fotografie přírody, není to tak. Společný koníček by ve vašem vztahu vyvolával rozbroje a hádky. Vysvětlete mu, že rádi posloucháte jak o svém zájmu hovoří a že si toto povídání chcete uchovat z pohledu nezúčastněného.
Doma vás čeká hodně práce. Chystáte "jarní úklid", který z větší části padne na vás. I když se vaši nejmilejší budou snažit vám pomoci, vaše heslo "co neudělám já - jakoby nebylo" vám nedovolí nechat povinnosti na ostatních. Pokud se nechcete udřít, měli byste práci spravedlivě rozdělit a každého poučit, že když ji neudělá pořádně, bude ji dělat znovu.
Osoba ve vašem okolí, která vždy hrozně lpí na detailech, vás začíná vytáčet. I když sami jste dost puntičkářští, její připomínky vám připadají fakt malicherné a zbytečné. Nemusíte se však hned hádat. Napočítejte do desíti a odpovězte klidně, že to je jen detail. Pokud i nadále bude stát za svým, možná to je snaha o neustálé vyvolávání konfliktů právě s vámi.
Jste hodně zimomřiví a kde není 25 stupňů, tam musíte mít svetr a div ne i rukavice. Měli byste se začít pomalu, ale jistě otužovat, prospěje vám to i zdravotně. Postupujte opatrně, rychlé otužování vy vás jen odradilo. Chybí vám romantika, a nezbývá, než abyste manžela pozvala na večeři vy, samozřejmě se všemi detaily kolem a dokonalým večerem až do konce.
Někdo se snaží překroutit vaše názory a vám samotným namluvit, že to co říkáte, myslíte vlastně úplně jinak. Musíte se začít tvrdě bránit a dotyčnému naplno a upřímně říct, ať vám do úst nevkládá, co jste sami neřekli. Je to bohužel způsobeno vaši velkou nerozhodností, takže se snažte své vyjadřovaní vylepšit větším důrazem a sebevědomým postojem.
Někdo se snaží překroutit vaše názory a vám samotným namluvit, že to co říkáte, myslíte vlastně úplně jinak. Musíte se začít tvrdě bránit a dotyčnému naplno a upřímně říct, ať vám do úst nevkládá, co jste sami neřekli. Je to bohužel způsobeno vaši velkou nerozhodností, takže se snažte své vyjadřovaní vylepšit větším důrazem a sebevědomým postojem.
Čas vás tlačí a v poslední době se snažíte využít doslova každou minutu, abyste stihli všechno, co potřebujete a hlavně co musíte. Nemusíte se navíc stresovat lítáním po obchodech. Je-li to pro vás ztráta času a také energie, nebojte se využít možnosti objednat si zboží na internetu. Sice jej nebudete mít hned, ale zato možná ušetříte i pár korunek.
Tento týden se budete zase po dlouhé době cítit fit. Avšak chraňte si svůj zrak, hrozí vám nevážný, ale nepříjemný úraz oka. Co tahle využít nabídky módních brýlí, berte je jako slušivý doplněk. Nebo si nechte oči překontrolovat a možná zjistíte, že by se nějaké ty dioptrické brýle přece jen zavčasu hodily. Neustálé mžourání do dálky vám udělá akorát vrásky.
Dávejte si pozor na náhodné známosti, někdo sice obdivuje jen vás, někdo však jen vaše tučné konto, nebo majetek. Tak se mezi neznámými lidmi tolik nechlubte, nebo spláčete nad výdělkem. Nebuďte lhostejní a častěji kontrolujete jídelníček svým dětem, přežít se dá i na čokoládových tyčinkách a sladkých limonádách. Zdravé to samozřejmě není.
Konečně se přiblížily vaše vytoužené narozeniny. Dostanete překvapivý a neobvyklý dárek, který zprvu budete chtít odmítnout. Pravděpodobně to bude exotický výlet nebo dovolená. Nebojte se odjet, v práci se bez vás na pár dní určitě obejdou a děti také hlady neumřou. Bude vám jistě přát štěstí a moc si to užijete. Vyzkoušejte všechno, co vám život nabízí.
moda.cz

Horoskop - 8. týden

27. února 2008 v 13:56 | Niky |  Horoskop
Vaši náladu nepokazí jen ranní mlha či déšť. Blíží se návrat šéfa z delší pracovní cesty a už se "nemůžete dočkat", až vás zahrne novými úkoly. Užívejte si poslední dny relativního klidu a odpočinku a nabírejte síly na perné dny, které vás potkají. Opět budete mít pocit, že život není fér, že práce je pořád víc než zábavy. Nepodléhejte smutku, není to pravda.
Užíváte si rychlou jízdu autem a to jako řidič tak jako spolujezdec. Na našich silnicích se však rychle jezdit nesmí a ani nedá, takže si konečně zajistěte možnost jak tuto vaši touhu zrealizovat. Nepočítejte s tím, že to bude levná záležitost, rychlost není levný koníček. A pokud chcete být in i v motokáře, počítejte s nákupem značkové kombinézy, přilby a parádních rukavic.
Tento týden nedávejte žádné zaručené rady ani dobrá doporučení. Nepůsobíte příliš věrohodně, i když se snažíte být upřímní a pravdiví. Při cestách čekejte komplikace, kolony budou na denním pořádku. Raději využijte služeb železnice, dojedete včas a nebudete nervózní. Buďte pozornější při nákupech. I v hypermarketech mohou být vystaveny prošlé potraviny.
Budete stát před docela důležitým rozhodnutím. Zvažujte dobře všechna pro i proti. Máte dobrou intuici a můžete se v rozhodnutí spolehnout sami na sebe. Pokud si přece jen nebudete jisti, poraďte se s člověkem, který je vám citově nejblíže. Připravte se na nepříjemné překvapení, které vám nechtěně připraví vaše děti. Jednání ve škole nebudou zrovna nejlepší začátek týdne.
Nebudete příliš zruční a manuální práce raději přenechejte někomu důvěryhodnému. Vaši nešikovnost se snažte kompenzovat profesionálním přístupem a obracejte se raději na proškolené odborníky. Po citové stránce se vám bude dařit, máte talent pochválit lidi vždy v tu pravou chvíli. Taky v citových vyznáních lásky, které jste započali na Valentýna, můžete skvěle pokračovat.
Každý potřebuje své místečko, kam se může ukrýt před okolním světem, své malé království zařízené podle jeho vkusu. Proto se nesnažte přemluvit manžela, ať si svou dílnu nebo pracovnu přestaví a uspořádá praktičtěji a vaše děti, ať si do pokoje nelepí ty, podle vás příšerné, plakáty. V práci se ostanete se do úzkých a vaše nesnáze bude chtít někdo využít ve svůj prospěch.
Rodinná situace se vyostřuje a rozhodně není nejvhodnější doba plánovat dovolenou. Každý si chce mermomocí prosadit svůj názor a nemáte sílu někoho přemlouvat, že u moře bude lépe než na horské chatě. Nepoužívejte exotická koření, raději se jim na pár dnů zcela vyhněte. Pokrmy s muškátovým oříškem u vás mohou způsobit malátnost a úzkosti.
Vaše umění naslouchat je mezi vašimi blízkými téměř pověstné. Děláte rodinnou "vrbu" a taky více méně poradce. Tento týden se však nepouštějte do řešení milostných vztahů vašich blízkých, hrozí, že situaci špatně odhadnete a bude oheň na střeše. Pokud za vámi někdo přijde pro radu, vyslechněte ho a upřímně mu vysvětlete, že v tom si musí poradit sám.
Stresující pracovní prostředí vás velmi unavuje a i vaši nejbližší si všimli, že vaše večery jsou v poslední době jen spánek u TV. Měli byste odpočívat v přítmí, světlo na vás nepůsobí příliš blahodárně. Zkuste aromaterapii a také masáže. Buďte spravedlivější ke svým dětem, tak jako káráte, tak také chvalte. Ocenit byste měli i samotnou snahu nejen kladný výsledek.
Je nejvyšší čas přemýšlet čím letos ozvláštníte vaši zahrádku. Pokud se už teď těšíte na závistivé pohledy sousedů a kolemjdoucích, musíte si vše pečlivě naplánovat. Udělejte si předběžný náčrtek a pokud nemáte odvahu využijte služeb profesionálních zahradnických firem. Volný čas máte zorganizovaný perfektně a využíváte každé volné chvilky k maximálnímu vyžití, ale i odpočinku.
Pokud chystáte svatbu, nenechte si ujít svatební veletrhy! Pečujte více o svou pokožku, zima ji dává pěkně zabrat a vy to víte. Přesto se pořádné péči vyhýbáte a vymlouváte se, že na kosmetiku nemáte čas. Trošku si lžete do kapsy, měli byste se o sebe více starat, včasná péče je vždy investicí do budoucna. Až už budete mít hluboké vrásky, bude se vám bojovat hůř.
Za volantem se budete cítit doslova jako ryba ve vodě. Na delší tratě se pečlivě připravte, nezapomeňte na dodržování pitného režimu za volantem. Také nechte zkontrolovat vašeho plechového miláčka, ať vás na cestě nepřekvapí závada. Dávejte si pozor na rádoby finanční poradce, kteří se snaží, všemožně "vylepšit" váš život. Méně je někdy více.
moda.cz

Stylová kolekce Louise Vuittona na jaro 2008

17. února 2008 v 20:59 | Nikule |  Móda
Louis Vuitton...
Louis Vuitton...
Louis Vuitton...
Louis Vuitton...
Louis Vuitton...
Louis Vuitton...
Louis Vuitton...
Louis Vuitton...
Značka, která je stále populární, a jak řekla Victoria Beckham, nedovede si představit život bez kabelky Vuitonky. Ale i přes stálou celosvětovou popularitu značka Luis Vuitona nezahálí a na trh přichází s novou jarní kolekcí pro rok 2008.

A proč je vlastně potřeba mít tu svou Vuittonku snem mnoha žen? Je v tom fetiš, prestiž, snobismus, móda, touha po luxusu, po hvězdnosti, kvalitě, nebo se jen nechceme lišit od zbytku světa?

Nová kolekce kabelek je opět převážně v hnědém tónu a elegantních tvarech po každou příležitost - na nákupy, na cestování, psaníčka nebo i velké kufry. Jarní kolekce byla v sexy stylu zdravotních sestřiček a jejich kabelek, kam se jim vejde spousta věcí.

Sestřičky měly překvapivě i roušku, což znamenalo především snahu šokovat, ale i varování před stále se znečištujcímu životnímu prostředí. Celebrity tyto kabelky milují, což dokazují i slavné tváře této značky: Uma Thurman, Jennifer Lopez. Scarlet Johansson nebo Gisele Bundech.

S novinkou přišel Luise Vuiton i tentokrát. Samozřejmě každou kabelku zdobily iniciály LV, ale kromě tmavších odstínů kabelek se nebála tato značka experimentovat i s jasnými barvami jako je sytě růžová, světle modrá nebo brčálově zelená. Fantazii se meze nekladou i ve špičkové a elegantní modě. Vlastní kabelka LV znamená prestiž a určité společenské postavení, proto na jarní přehlídku LV dorazila spousta celebrit, včetně Ivany Trumpové nebo Hillary Clintonové.

A jak řekl zástupce firmy LV pro střední Evropu: "Výrobky Louis Vuitton jsou dělané podle řemeslných metod několika generací, nakupujeme nejlepší kůži, pracujeme ručně v nejlepších ateliérech ve Francii, kde mají cit pro detail, a to vše je dražší než automatická práce v továrně. Je to hledání dokonalosti. Výrobky Vuitton si kupujete na celý život, jsou nesmrtelné a přitom pořád moderní a kvalitní a to něco stojí." To, že jsou Vuittonky na celý život je skutečně pravda. Firma na ně totiž poskytuje doživotní záruku.

Lela Rose

17. února 2008 v 20:41 | Niky |  Móda
Lela Rose…
Lela Rose…
Lela Rose…
Lela Rose…
Lela Rose…
Lela Rose…
Lela Rose…
Lela Rose…
Lela Rose…

Horoskop - 7. týden

17. února 2008 v 20:29 | Niky |  Horoskop
Zkuste si zrekapitulovat, co všechno máte, co nemáte, po čem toužíte a co vám skutečně chybí a myslíte si, že bez toho nemůžete žít. Zvyky a věci, na kterých momentálně velmi lpíte jsou pro ostatní malichernosti, a pravděpodobně jen vám připadají skutečně důležité. Zamyslete se a jdete více do hloubky žebříčku svých hodnot, bude zapotřebí jej trošku zpřeházet.
Důkladněji si ověřujte informace, které vám podává vaše zaručená "informátorka". Možná, že se věci už dávno změnily a jsou trochu jinak, než jak si myslíte. Nový pohled na věc vám zaručeně ukáže, že se mýlíte a že ani lidé nejsou pořád stejní. Tak je nechte "změnit se" i ve vaší hlavě. Nesuďte každého podle toho, že vám jednou ublížil nebo nesplnil své sliby.
Milí Blíženci, tento týden nebude pro vás žádný úkol nebo práce dostatečně těžká. Daří se vám plnit všechno v termínu a navíc velmi kvalitně. Až si pomalu připadáte málo vytíženi. Pokud skutečně máte tento pocit, nebojte se naložit si trochu více. Pusťte se i do věcí, kterých jste se obávali, jste schopní a užiteční. Jen se nezapomeňte nenápadně pochlubit, ať smetanu neslízne někdo jiný.
Kolem vás se dějí opravdu podivné věci, až máte pocit, že je musíte začít vnímat jako nějaká tajná znamení. Někdy není na škodu věřit i ne příliš reálným dějům a událostem, které se kolem nás odehrávají. A pokud striktně odmítáte věřit něčemu takovému, zamyslete se důkladně, jestli přece jen není ve vás kousek zviklaného a tajemnu věřícího člověka. Nebude to na škodu.
Neutrácejte příliš, vyskytnou se nečekané výdaje, a dost vás překvapí, že jste s nimi měli počítat. Důvěřujte své tchýni, bude užitečné poslouchat její rady, hlavně co se týče vaření. Je to žena s mnoha zkušenostmi a odvahou pustit se i do nejsložitějších specialit. Asi vás překvapí s jakou rychlostí dokáže nejen uvařit a bude mít váš zasloužený obdiv.
Myslíte si, že jste nejchytřejší na světě - teda takto nějak vás v poslední době vidí vaše ratolesti. O některých věcech není radno se hádat, zvláště s vašimi dětmi, které mají v počítačové technice mnohdy větší náskok než vy. Co kdybyste zkusili se jich naopak zeptat na to, čemu až tak nerozumíte, budou rády, že vám mohou pomoci a potěší je vaše uznání.
I když dny už jsou delší, a tma vás tolik nefrustruje, pro vaši psychiku bude lepší, když si každý den uděláte čas na procházku a provětráte si hlavu. Navíc poznáte i blízké okolí vašeho bydliště, což se ukáže jako prospěšná zkušenost do budoucna. Než vyrazíte z domova zkontrolujte si, zda-li máte všechny doklady. Při vaší roztržitosti můžete snadno zapomenout.
Na své okolí působíte, jako kdybyste žili ve snách. Asi to tak i bude. Nepřipouštíte si žádné problémy a prohry a máte mimořádnou schopnosti udržet si dobrou náladu i přes všechny peripetie, které vás potkávají. Možná se na vás lidé obracejí s žádostí o prozrazení vašeho tajného receptu na slastný úsměv, který máte na tváři. Zůstaňte pozitivně naladěni co nejdéle!
Osvěžte si šedý život barvami. Už se nemůžete dočkat jara, ale než vás potěší první zeleň, to bude ještě nějakou dobu trvat. I když Velikonoce jsou ještě v nedohlednu, už teď můžete nakupovat z opravdu bohaté nabídky všech miloučkých a barevných dekorací k těmto svátkům jara. Tak neváhejte a vyzdobte si domov, i když možná trošičku kýčovitě, přece jen vesele a hlavně barevně.
Zima ještě neřekla své poslední sbohem, tak se nenechte zlákat slunečnými dny k lehkému ohozu. Hrozí vám nastydnutí. Ještě nebalte zimní kabáty dozadu do skříně, budete je potřebovat. Vašim šťastným číslem pro tento týden je trojka, bude pro vás platit do třetice všeho dobrého. Takže nebuďte nervózní, když se vám něco nepodaří hned napoprvé.
Ve vaší ložnici se vyskytuje nějaký rušivý element, který vás vytrhuje ze spánku. Ať už jde o hlasitě tikající budík, nebo chrápajícího manžela, bude třeba tento problém vyřešit, jinak se pořád budete cítit malátní a nevyspalí. Pokud se jedná o manžela, už jste uvažovali o oddělených ložnicích? Není to nic divného, ani nic co svědčí o přípravě k rozvodu. Jedná se přece jen o kvalitní spánek!
Ráno je moudřejší večera a to je mnohokrát ověřená pravda. Jen vy ji stále nevěříte. Proto si každý večer znepříjemníte myšlenkami na povinnosti následujícího dne, i když víte, že až se ráno probudíte, je nakonec stejně všechno jinak. Tak se snažte si večer nic moc dopředu "nemalovat" a ponechte si těchto pár klidných chvilek bez stresu a věčného plánování.
moda.cz

Horoskop - 6. týden

4. února 2008 v 19:34 | Nikol |  Horoskop
Pokud se připravujete na přijímací řízení, je tento týden jako stvořený pro intenzivní studium. Plánujte si pouze nevyhnutelné schůzky, bude lepší, když využijete příznivého postavení hvězd a budete se věnovat jen a jen sebevzdělávání. Nejvhodnějším obdobím dne pro nejlepší zapamatování a pochopení je pro vás dopoledne a pozdní odpoledne.
Váš partner pro vás chystá překvapení a vy sice něco tušíte, ale vaše fantazie ani zdaleka nedosáhne na jeho nápady. Prožijete báječný víkend a už teď se na něj můžete těšit. Příliš se nestarejte o to, co na vás chystá, překvapení máte přece moc rádi. Jedině o co se musíte postarat, je abyste vypadali a cítili se co nejlépe a proto vzhůru na kosmetiku a ke kadeřníkovi.
Hlídejte si příjem tuků ve vaší stravě. I když si myslíte, že můžete sníst všechno a přesto nepřiberete ani deko, neznamená to, že můžete zatěžovat organizmus těžkým a nevhodným jídlem. Vše se jednou projeví a je lepší změnit jídelníček pozvolna, než potom dodržovat diety. Zdraví máte přece jenom jedno a věřte, že i zdravé potraviny mohou být velmi chutné.
Život se nedá žít na zkoušku, ale některé věci si, pravda, můžete vyzkoušet. Váš partner dostane výhodnou nabídku na zahraniční stáž a vy se musíte rozhodnout, zda-li pojedete s ním a vyzkoušíte něco nového. Velmi vás tato myšlenka láká a přirozeně máte i velké obavy. Hvězdy vám přejí, jděte do všech, i když trochu riskantních změn a věřte si.
I když se vám zdá, že zima je za vámi, zdaleka to tak není. Dokonce to vypadá, že budete muset svým dětem koupit nové lyžařské oblečení, pokud se jim podaří vás přemluvit k výletu do hor. Vyberte jim raději pohodlnější a kvalitnější kombinézy, ať se mohou na sněhu vyřádit bez obav a vašeho neustálého napomínání. Zkontrolujte i helmy, je možné, že už jsou jim těsné.
Dobré jídlo a pití, je to po čem už dlouho toužíte. Ne ledajaký oběd, ale luxusní večeře s milovanou osobou, svíčky, kvalitní víno a příjemná hudba. Probudil se ve vás romantický duch a nemůžete tyto myšlenky vypudit z hlavy. Nenechávejte všechno na svém protějšku a zorganizujte všechno sami. Za námahu se vám dostane zasloužené odměny.
Nenechte se už déle přemlouvat a vyjděte si s kamarádkou, kam vás nohy ponesou. Úklid tentokrát přenechejte manželovi, samozřejmě utírání prachu raději ne, berte vážně jeho upozornění, že to prostě muži neumí. Využijte nabídky masážních a relaxačních salónu a pod rukama odborníku nechte odplout všechny své starosti. I manžel si vás víc užije spokojené a uvolněné.
Poučte se ze svých předchozích chyb a nevstupujte dvakrát do stejné řeky. I když vám svitla naděje, že všechno bude jiné, lepší, je to jen zdání a vaše zbožné přání. Ať už se to týká vašich předchozích vztahů, nebo minulých zaměstnáních, zde vám pšenka rozhodně nepokvete. Tak už zapomeňte na minulost a užívejte si toho, co máte. Těžte se na lepší budoucnost.
Tento týden budete velmi přecitlivělí. Stačí jen pár nevinných slov a už máte slzy na krajíčku. Rozhodně používejte vodě odolný make-up, jinak budete za rozmazanou příšeru. Nebo se neličte vůbec a váš uplakaný obličej skryjte za velkou patkou ofiny. Možná takhle i někoho zaujmete, i nenalíčená můžete být pro mnoho mužů zajímavá a neodolatelná.
ěli byste více odpočívat, a to pasivně. Povalovat se a sem tam si zdřímnout. Spánek je pro vás mnohem důležitější než si myslíte. Alespoň o víkendech využijte volného času a nenastavujte si budík. Vyspěte se do sytosti. Nezvaná návštěva vás sice překvapí, ale potěší. Navíc má dobrý vkus a vám přinese i krásný dárek, který se vám hodí do interiéru.
Hodnocení ostatních je pro vás vždy trochu oříšek, protože nechcete nikomu ublížit a vše si berete moc k srdci. Pokud už musíte dát někomu reference, zkuste se na to podívat objektivněji a z pozice nestraníka. Bude to pro vás těžké, ale jen tak to zvládnete. Zeptejte se i ostatních, které dobré vlastnosti by u hodnoceného vyzdvihli, na špatné se raději neptejte.
Projekt, který jste připravovali dlouhé měsíce bude nyní realizován. Všechno máte promyšleno a naplánováno, ale sami na to stačit nebudete. Obklopte se lidmi, o kterých víte, že dokáží pořádně máknout a jsou zvyklí pracovat pod tlakem. Nevadí, že jinak si příliš nesedíte, práce je práce a to víte i vy i druhá strana. Nezapomeňte dopředu dohodnout honoráře.
moda.cz