Život je boj, který můžeme prohrát!

Horoskop - 6. týden

4. února 2008 v 19:34 | Nikol |  Horoskop
Pokud se připravujete na přijímací řízení, je tento týden jako stvořený pro intenzivní studium. Plánujte si pouze nevyhnutelné schůzky, bude lepší, když využijete příznivého postavení hvězd a budete se věnovat jen a jen sebevzdělávání. Nejvhodnějším obdobím dne pro nejlepší zapamatování a pochopení je pro vás dopoledne a pozdní odpoledne.
Váš partner pro vás chystá překvapení a vy sice něco tušíte, ale vaše fantazie ani zdaleka nedosáhne na jeho nápady. Prožijete báječný víkend a už teď se na něj můžete těšit. Příliš se nestarejte o to, co na vás chystá, překvapení máte přece moc rádi. Jedině o co se musíte postarat, je abyste vypadali a cítili se co nejlépe a proto vzhůru na kosmetiku a ke kadeřníkovi.
Hlídejte si příjem tuků ve vaší stravě. I když si myslíte, že můžete sníst všechno a přesto nepřiberete ani deko, neznamená to, že můžete zatěžovat organizmus těžkým a nevhodným jídlem. Vše se jednou projeví a je lepší změnit jídelníček pozvolna, než potom dodržovat diety. Zdraví máte přece jenom jedno a věřte, že i zdravé potraviny mohou být velmi chutné.
Život se nedá žít na zkoušku, ale některé věci si, pravda, můžete vyzkoušet. Váš partner dostane výhodnou nabídku na zahraniční stáž a vy se musíte rozhodnout, zda-li pojedete s ním a vyzkoušíte něco nového. Velmi vás tato myšlenka láká a přirozeně máte i velké obavy. Hvězdy vám přejí, jděte do všech, i když trochu riskantních změn a věřte si.
I když se vám zdá, že zima je za vámi, zdaleka to tak není. Dokonce to vypadá, že budete muset svým dětem koupit nové lyžařské oblečení, pokud se jim podaří vás přemluvit k výletu do hor. Vyberte jim raději pohodlnější a kvalitnější kombinézy, ať se mohou na sněhu vyřádit bez obav a vašeho neustálého napomínání. Zkontrolujte i helmy, je možné, že už jsou jim těsné.
Dobré jídlo a pití, je to po čem už dlouho toužíte. Ne ledajaký oběd, ale luxusní večeře s milovanou osobou, svíčky, kvalitní víno a příjemná hudba. Probudil se ve vás romantický duch a nemůžete tyto myšlenky vypudit z hlavy. Nenechávejte všechno na svém protějšku a zorganizujte všechno sami. Za námahu se vám dostane zasloužené odměny.
Nenechte se už déle přemlouvat a vyjděte si s kamarádkou, kam vás nohy ponesou. Úklid tentokrát přenechejte manželovi, samozřejmě utírání prachu raději ne, berte vážně jeho upozornění, že to prostě muži neumí. Využijte nabídky masážních a relaxačních salónu a pod rukama odborníku nechte odplout všechny své starosti. I manžel si vás víc užije spokojené a uvolněné.
Poučte se ze svých předchozích chyb a nevstupujte dvakrát do stejné řeky. I když vám svitla naděje, že všechno bude jiné, lepší, je to jen zdání a vaše zbožné přání. Ať už se to týká vašich předchozích vztahů, nebo minulých zaměstnáních, zde vám pšenka rozhodně nepokvete. Tak už zapomeňte na minulost a užívejte si toho, co máte. Těžte se na lepší budoucnost.
Tento týden budete velmi přecitlivělí. Stačí jen pár nevinných slov a už máte slzy na krajíčku. Rozhodně používejte vodě odolný make-up, jinak budete za rozmazanou příšeru. Nebo se neličte vůbec a váš uplakaný obličej skryjte za velkou patkou ofiny. Možná takhle i někoho zaujmete, i nenalíčená můžete být pro mnoho mužů zajímavá a neodolatelná.
ěli byste více odpočívat, a to pasivně. Povalovat se a sem tam si zdřímnout. Spánek je pro vás mnohem důležitější než si myslíte. Alespoň o víkendech využijte volného času a nenastavujte si budík. Vyspěte se do sytosti. Nezvaná návštěva vás sice překvapí, ale potěší. Navíc má dobrý vkus a vám přinese i krásný dárek, který se vám hodí do interiéru.
Hodnocení ostatních je pro vás vždy trochu oříšek, protože nechcete nikomu ublížit a vše si berete moc k srdci. Pokud už musíte dát někomu reference, zkuste se na to podívat objektivněji a z pozice nestraníka. Bude to pro vás těžké, ale jen tak to zvládnete. Zeptejte se i ostatních, které dobré vlastnosti by u hodnoceného vyzdvihli, na špatné se raději neptejte.
Projekt, který jste připravovali dlouhé měsíce bude nyní realizován. Všechno máte promyšleno a naplánováno, ale sami na to stačit nebudete. Obklopte se lidmi, o kterých víte, že dokáží pořádně máknout a jsou zvyklí pracovat pod tlakem. Nevadí, že jinak si příliš nesedíte, práce je práce a to víte i vy i druhá strana. Nezapomeňte dopředu dohodnout honoráře.
moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama