Život je boj, který můžeme prohrát!

Horoskop - 7. týden

17. února 2008 v 20:29 | Niky |  Horoskop
Zkuste si zrekapitulovat, co všechno máte, co nemáte, po čem toužíte a co vám skutečně chybí a myslíte si, že bez toho nemůžete žít. Zvyky a věci, na kterých momentálně velmi lpíte jsou pro ostatní malichernosti, a pravděpodobně jen vám připadají skutečně důležité. Zamyslete se a jdete více do hloubky žebříčku svých hodnot, bude zapotřebí jej trošku zpřeházet.
Důkladněji si ověřujte informace, které vám podává vaše zaručená "informátorka". Možná, že se věci už dávno změnily a jsou trochu jinak, než jak si myslíte. Nový pohled na věc vám zaručeně ukáže, že se mýlíte a že ani lidé nejsou pořád stejní. Tak je nechte "změnit se" i ve vaší hlavě. Nesuďte každého podle toho, že vám jednou ublížil nebo nesplnil své sliby.
Milí Blíženci, tento týden nebude pro vás žádný úkol nebo práce dostatečně těžká. Daří se vám plnit všechno v termínu a navíc velmi kvalitně. Až si pomalu připadáte málo vytíženi. Pokud skutečně máte tento pocit, nebojte se naložit si trochu více. Pusťte se i do věcí, kterých jste se obávali, jste schopní a užiteční. Jen se nezapomeňte nenápadně pochlubit, ať smetanu neslízne někdo jiný.
Kolem vás se dějí opravdu podivné věci, až máte pocit, že je musíte začít vnímat jako nějaká tajná znamení. Někdy není na škodu věřit i ne příliš reálným dějům a událostem, které se kolem nás odehrávají. A pokud striktně odmítáte věřit něčemu takovému, zamyslete se důkladně, jestli přece jen není ve vás kousek zviklaného a tajemnu věřícího člověka. Nebude to na škodu.
Neutrácejte příliš, vyskytnou se nečekané výdaje, a dost vás překvapí, že jste s nimi měli počítat. Důvěřujte své tchýni, bude užitečné poslouchat její rady, hlavně co se týče vaření. Je to žena s mnoha zkušenostmi a odvahou pustit se i do nejsložitějších specialit. Asi vás překvapí s jakou rychlostí dokáže nejen uvařit a bude mít váš zasloužený obdiv.
Myslíte si, že jste nejchytřejší na světě - teda takto nějak vás v poslední době vidí vaše ratolesti. O některých věcech není radno se hádat, zvláště s vašimi dětmi, které mají v počítačové technice mnohdy větší náskok než vy. Co kdybyste zkusili se jich naopak zeptat na to, čemu až tak nerozumíte, budou rády, že vám mohou pomoci a potěší je vaše uznání.
I když dny už jsou delší, a tma vás tolik nefrustruje, pro vaši psychiku bude lepší, když si každý den uděláte čas na procházku a provětráte si hlavu. Navíc poznáte i blízké okolí vašeho bydliště, což se ukáže jako prospěšná zkušenost do budoucna. Než vyrazíte z domova zkontrolujte si, zda-li máte všechny doklady. Při vaší roztržitosti můžete snadno zapomenout.
Na své okolí působíte, jako kdybyste žili ve snách. Asi to tak i bude. Nepřipouštíte si žádné problémy a prohry a máte mimořádnou schopnosti udržet si dobrou náladu i přes všechny peripetie, které vás potkávají. Možná se na vás lidé obracejí s žádostí o prozrazení vašeho tajného receptu na slastný úsměv, který máte na tváři. Zůstaňte pozitivně naladěni co nejdéle!
Osvěžte si šedý život barvami. Už se nemůžete dočkat jara, ale než vás potěší první zeleň, to bude ještě nějakou dobu trvat. I když Velikonoce jsou ještě v nedohlednu, už teď můžete nakupovat z opravdu bohaté nabídky všech miloučkých a barevných dekorací k těmto svátkům jara. Tak neváhejte a vyzdobte si domov, i když možná trošičku kýčovitě, přece jen vesele a hlavně barevně.
Zima ještě neřekla své poslední sbohem, tak se nenechte zlákat slunečnými dny k lehkému ohozu. Hrozí vám nastydnutí. Ještě nebalte zimní kabáty dozadu do skříně, budete je potřebovat. Vašim šťastným číslem pro tento týden je trojka, bude pro vás platit do třetice všeho dobrého. Takže nebuďte nervózní, když se vám něco nepodaří hned napoprvé.
Ve vaší ložnici se vyskytuje nějaký rušivý element, který vás vytrhuje ze spánku. Ať už jde o hlasitě tikající budík, nebo chrápajícího manžela, bude třeba tento problém vyřešit, jinak se pořád budete cítit malátní a nevyspalí. Pokud se jedná o manžela, už jste uvažovali o oddělených ložnicích? Není to nic divného, ani nic co svědčí o přípravě k rozvodu. Jedná se přece jen o kvalitní spánek!
Ráno je moudřejší večera a to je mnohokrát ověřená pravda. Jen vy ji stále nevěříte. Proto si každý večer znepříjemníte myšlenkami na povinnosti následujícího dne, i když víte, že až se ráno probudíte, je nakonec stejně všechno jinak. Tak se snažte si večer nic moc dopředu "nemalovat" a ponechte si těchto pár klidných chvilek bez stresu a věčného plánování.
moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicol Nicol | Web | 17. února 2008 v 20:30 | Reagovat

ahoj máš pěknej blog.Kdyžtak se pls podívej na můj.A zapojse pls do rekordu v komentářích na mým blogu.Díky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama