Život je boj, který můžeme prohrát!

Horoskop - 8. týden

27. února 2008 v 13:56 | Niky |  Horoskop
Vaši náladu nepokazí jen ranní mlha či déšť. Blíží se návrat šéfa z delší pracovní cesty a už se "nemůžete dočkat", až vás zahrne novými úkoly. Užívejte si poslední dny relativního klidu a odpočinku a nabírejte síly na perné dny, které vás potkají. Opět budete mít pocit, že život není fér, že práce je pořád víc než zábavy. Nepodléhejte smutku, není to pravda.
Užíváte si rychlou jízdu autem a to jako řidič tak jako spolujezdec. Na našich silnicích se však rychle jezdit nesmí a ani nedá, takže si konečně zajistěte možnost jak tuto vaši touhu zrealizovat. Nepočítejte s tím, že to bude levná záležitost, rychlost není levný koníček. A pokud chcete být in i v motokáře, počítejte s nákupem značkové kombinézy, přilby a parádních rukavic.
Tento týden nedávejte žádné zaručené rady ani dobrá doporučení. Nepůsobíte příliš věrohodně, i když se snažíte být upřímní a pravdiví. Při cestách čekejte komplikace, kolony budou na denním pořádku. Raději využijte služeb železnice, dojedete včas a nebudete nervózní. Buďte pozornější při nákupech. I v hypermarketech mohou být vystaveny prošlé potraviny.
Budete stát před docela důležitým rozhodnutím. Zvažujte dobře všechna pro i proti. Máte dobrou intuici a můžete se v rozhodnutí spolehnout sami na sebe. Pokud si přece jen nebudete jisti, poraďte se s člověkem, který je vám citově nejblíže. Připravte se na nepříjemné překvapení, které vám nechtěně připraví vaše děti. Jednání ve škole nebudou zrovna nejlepší začátek týdne.
Nebudete příliš zruční a manuální práce raději přenechejte někomu důvěryhodnému. Vaši nešikovnost se snažte kompenzovat profesionálním přístupem a obracejte se raději na proškolené odborníky. Po citové stránce se vám bude dařit, máte talent pochválit lidi vždy v tu pravou chvíli. Taky v citových vyznáních lásky, které jste započali na Valentýna, můžete skvěle pokračovat.
Každý potřebuje své místečko, kam se může ukrýt před okolním světem, své malé království zařízené podle jeho vkusu. Proto se nesnažte přemluvit manžela, ať si svou dílnu nebo pracovnu přestaví a uspořádá praktičtěji a vaše děti, ať si do pokoje nelepí ty, podle vás příšerné, plakáty. V práci se ostanete se do úzkých a vaše nesnáze bude chtít někdo využít ve svůj prospěch.
Rodinná situace se vyostřuje a rozhodně není nejvhodnější doba plánovat dovolenou. Každý si chce mermomocí prosadit svůj názor a nemáte sílu někoho přemlouvat, že u moře bude lépe než na horské chatě. Nepoužívejte exotická koření, raději se jim na pár dnů zcela vyhněte. Pokrmy s muškátovým oříškem u vás mohou způsobit malátnost a úzkosti.
Vaše umění naslouchat je mezi vašimi blízkými téměř pověstné. Děláte rodinnou "vrbu" a taky více méně poradce. Tento týden se však nepouštějte do řešení milostných vztahů vašich blízkých, hrozí, že situaci špatně odhadnete a bude oheň na střeše. Pokud za vámi někdo přijde pro radu, vyslechněte ho a upřímně mu vysvětlete, že v tom si musí poradit sám.
Stresující pracovní prostředí vás velmi unavuje a i vaši nejbližší si všimli, že vaše večery jsou v poslední době jen spánek u TV. Měli byste odpočívat v přítmí, světlo na vás nepůsobí příliš blahodárně. Zkuste aromaterapii a také masáže. Buďte spravedlivější ke svým dětem, tak jako káráte, tak také chvalte. Ocenit byste měli i samotnou snahu nejen kladný výsledek.
Je nejvyšší čas přemýšlet čím letos ozvláštníte vaši zahrádku. Pokud se už teď těšíte na závistivé pohledy sousedů a kolemjdoucích, musíte si vše pečlivě naplánovat. Udělejte si předběžný náčrtek a pokud nemáte odvahu využijte služeb profesionálních zahradnických firem. Volný čas máte zorganizovaný perfektně a využíváte každé volné chvilky k maximálnímu vyžití, ale i odpočinku.
Pokud chystáte svatbu, nenechte si ujít svatební veletrhy! Pečujte více o svou pokožku, zima ji dává pěkně zabrat a vy to víte. Přesto se pořádné péči vyhýbáte a vymlouváte se, že na kosmetiku nemáte čas. Trošku si lžete do kapsy, měli byste se o sebe více starat, včasná péče je vždy investicí do budoucna. Až už budete mít hluboké vrásky, bude se vám bojovat hůř.
Za volantem se budete cítit doslova jako ryba ve vodě. Na delší tratě se pečlivě připravte, nezapomeňte na dodržování pitného režimu za volantem. Také nechte zkontrolovat vašeho plechového miláčka, ať vás na cestě nepřekvapí závada. Dávejte si pozor na rádoby finanční poradce, kteří se snaží, všemožně "vylepšit" váš život. Méně je někdy více.
moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama