Život je boj, který můžeme prohrát!

Horoskop - 9.týden

27. února 2008 v 13:58 | Nikol |  Horoskop
Milí Berani, zálohujte si vaše důležitá data, či rodinné fotografie častěji než jste zvyklí. Technika je nevyzpytatelná a vy teď momentálně s ní dost válčíte, takže buďte připraveni. Nejspíš vysíláte nějaké nežádoucí vlny, které rozhodí i ten nejpřesnější stroj, jinak se to vysvětlit nedá. Je to nejspíš způsobeno vašim negativistickým postojem, zamyslete se nad sebou.
V práci bojujete o své místo na slunci a to doslova a do písmene. Přidělili vám nový pracovní prostor, kde sluníčko nenakoukne jak je den dlouhý. Takže se snažte navrhnout jiné řešení nebo uspořádání prostor a stůjte si za svým, jinak budete v šedi celý den, doslova jako ta kancelářská krysa. Dbejte na detaily a vaše místo si vybavte podle svých potřeb, ne podle návrhů designérů.
Nenechte se vtáhnout do koníčku vašeho přítele nebo manžela. I když on může mít pocit, že i vy si budete báječně užívat horolezectví nebo fotografie přírody, není to tak. Společný koníček by ve vašem vztahu vyvolával rozbroje a hádky. Vysvětlete mu, že rádi posloucháte jak o svém zájmu hovoří a že si toto povídání chcete uchovat z pohledu nezúčastněného.
Doma vás čeká hodně práce. Chystáte "jarní úklid", který z větší části padne na vás. I když se vaši nejmilejší budou snažit vám pomoci, vaše heslo "co neudělám já - jakoby nebylo" vám nedovolí nechat povinnosti na ostatních. Pokud se nechcete udřít, měli byste práci spravedlivě rozdělit a každého poučit, že když ji neudělá pořádně, bude ji dělat znovu.
Osoba ve vašem okolí, která vždy hrozně lpí na detailech, vás začíná vytáčet. I když sami jste dost puntičkářští, její připomínky vám připadají fakt malicherné a zbytečné. Nemusíte se však hned hádat. Napočítejte do desíti a odpovězte klidně, že to je jen detail. Pokud i nadále bude stát za svým, možná to je snaha o neustálé vyvolávání konfliktů právě s vámi.
Jste hodně zimomřiví a kde není 25 stupňů, tam musíte mít svetr a div ne i rukavice. Měli byste se začít pomalu, ale jistě otužovat, prospěje vám to i zdravotně. Postupujte opatrně, rychlé otužování vy vás jen odradilo. Chybí vám romantika, a nezbývá, než abyste manžela pozvala na večeři vy, samozřejmě se všemi detaily kolem a dokonalým večerem až do konce.
Někdo se snaží překroutit vaše názory a vám samotným namluvit, že to co říkáte, myslíte vlastně úplně jinak. Musíte se začít tvrdě bránit a dotyčnému naplno a upřímně říct, ať vám do úst nevkládá, co jste sami neřekli. Je to bohužel způsobeno vaši velkou nerozhodností, takže se snažte své vyjadřovaní vylepšit větším důrazem a sebevědomým postojem.
Někdo se snaží překroutit vaše názory a vám samotným namluvit, že to co říkáte, myslíte vlastně úplně jinak. Musíte se začít tvrdě bránit a dotyčnému naplno a upřímně říct, ať vám do úst nevkládá, co jste sami neřekli. Je to bohužel způsobeno vaši velkou nerozhodností, takže se snažte své vyjadřovaní vylepšit větším důrazem a sebevědomým postojem.
Čas vás tlačí a v poslední době se snažíte využít doslova každou minutu, abyste stihli všechno, co potřebujete a hlavně co musíte. Nemusíte se navíc stresovat lítáním po obchodech. Je-li to pro vás ztráta času a také energie, nebojte se využít možnosti objednat si zboží na internetu. Sice jej nebudete mít hned, ale zato možná ušetříte i pár korunek.
Tento týden se budete zase po dlouhé době cítit fit. Avšak chraňte si svůj zrak, hrozí vám nevážný, ale nepříjemný úraz oka. Co tahle využít nabídky módních brýlí, berte je jako slušivý doplněk. Nebo si nechte oči překontrolovat a možná zjistíte, že by se nějaké ty dioptrické brýle přece jen zavčasu hodily. Neustálé mžourání do dálky vám udělá akorát vrásky.
Dávejte si pozor na náhodné známosti, někdo sice obdivuje jen vás, někdo však jen vaše tučné konto, nebo majetek. Tak se mezi neznámými lidmi tolik nechlubte, nebo spláčete nad výdělkem. Nebuďte lhostejní a častěji kontrolujete jídelníček svým dětem, přežít se dá i na čokoládových tyčinkách a sladkých limonádách. Zdravé to samozřejmě není.
Konečně se přiblížily vaše vytoužené narozeniny. Dostanete překvapivý a neobvyklý dárek, který zprvu budete chtít odmítnout. Pravděpodobně to bude exotický výlet nebo dovolená. Nebojte se odjet, v práci se bez vás na pár dní určitě obejdou a děti také hlady neumřou. Bude vám jistě přát štěstí a moc si to užijete. Vyzkoušejte všechno, co vám život nabízí.
moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lulinka...SBčečko...MTMMR♥ Lulinka...SBčečko...MTMMR♥ | Web | 29. února 2008 v 22:11 | Reagovat

Už jsi dlouho nepsala koment na můj blogísek...polepši se jinak mažu....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama