Život je boj, který můžeme prohrát!

Horoskop 19. týden

5. května 2008 v 19:31 | Nikita |  Horoskop
Připravte se na větší finanční výdaje, které by mohly zasáhnout do rozpočtu plánované dovolené. Budete muset slevit ze svých nároků a za odpočinkem vycestovat jinam. Jste chápaví a svým přátelům dokážete dobře poradit. Při výběru dárků pro své blízké však zažijete krušné chvilky. Tady vám neporadí ani zkušený prodejce. Věřte svému vkusu.
Milí Býci, bude se vám dařit zejména ve sportovních aktivitách, u kterých nemusíte příliš přemýšlet. I když jste se svým životem momentálně nespokojeni, při hlubším pohledu se vám vlastně daří výborně. Zdraví vám slouží a i v mezilidských vztazích je vše v naprostém pořádku. Jen těch peněz by mohlo být více, ale výhru ve hvězdách nemáte. Snažte se sami.
Protože nejste zvyklí nic plánovat dopředu není se co divit, že všechno stíháte jen tak tak, na poslední chvíli. Ale ještě pořád stíháte, takže se vůbec nemusíte stresovat, nikdo nic nepozná. Koncem týdne vás může postihnout nepříjemná bolest hlavy způsobená pracovním vytížením. Jděte se odreagovat třeba ke grilu u přátel na zahradě nebo jízdou na kole.
Nedivte se, že se vám přátelé odcizují. Vaše tvrzení, že nemáte čas, je přestává bavit. Už delší dobu vás sžírá myšlenka, že jste pracovně na vrcholu a vaše kariéra se už nikam neposune. Jediným řešením pro vás bude změna pracovní náplně nebo změna pracovního místa. Jste v pasti a nevíte jak z ní ven. Pomůže vám rozhovor s vašim přítelem.
Vydáte se na výlet a poznáte velmi zajímavý kout naší země a velmi příjemné obyvatele tohoto místa. Budete se sem rádi vracet a dá se říct, že započne přátelství na celý život. Dodržujte své sliby a to i ty, které jste slíbili ve slabší chvilce. Lidé na vás spoléhají a pokud chcete pomáhat, máte spoustu příležitostí. Přirozenost vám sluší, nepřehánějte to s líčením.
Pesimisté a škarohlídi u vás nemají šanci. Jste usměvaví, veselí a vkusně vtipní. Naštěstí vám dobrou náladu nikdo nepokazí a vydrží vám až do konce tohoto týdne. O svém partnerovi mluvte před ostatními jen v superlativech, zaslouží si to. Na schůzky i obchodní jednání nemusíte vždy chodit včas, ale mějte zpoždění jen pár minut.
Kupte si do bytu pár atypických kousků, něco, co návštěvu vždycky překvapí. Třeba průhledné umyvadlo nebo barevné jídelní talíře. Na volný čtvrtek si naplánujte výlet do přírody, vaše tělo si potřebuje odpočinout uprostřed klidného prostředí na svěžím vzduchu. Očekávejte důležitý telefonický hovor, který možná rozhodne o vašem sportovním uplatnění.
Nenechte si ubližovat nadutci a oplácejte stejnou mincí. I ostatní si musí uvědomit své chyby, přece nebudete pořád snášet výbušné výlevy svého okolí. Docela si užíváte volna, veškeré povinnosti máte splněny, tak můžete s chutí lenošit na sluníčku. Jen pozor na spálení. S partnerem více mluvte, jen existovat vedle sebe, nestačí ani jednomu z vás.
Tento týden se vám velmi uleví, stihnete všechno a opravdu se dostanete do situace, kdy budou i staré resty splněny. Přepadne vás doslova euforie z dobře odvedené práce a kupodivu začnete hned plánovat další pracovní náplň. Pokud se chcete optimističtěji naladit, při každém pohledu do zrcadla se na sebe usmějte, nehledejte nové vrásky.
Nezapomínejte na svá předsevzetí a nepřejídejte se. V létě by vás to vedle vaší vypracované kamarádky moc mrzelo. Svou drahou polovičku budete muset dlouze přesvědčovat, že je pro vás ten pravý, jediný a nekonečně milovaný. V práci jste zamrzli na mrtvém bodě, inspirace nepřichází a jste s toho zoufalí. Nedávejte to na sobě znát, kolegové mohou zneužít vaší nejistoty.
Nepracujte pozdě do noci. Práce večer vás hodně vyčerpá, k aktivitě potřebujete denní světlo. Pokud už vehementně sháníte plavky, s nákupem ještě chvíli počkejte. Věřte, že změna vašeho jídelníčku vám prospěje a budete si moct dovolit odvážnější modýlek. Neberte všechny tak vážně, někdo si z vás střílí a dobře se tím baví. Dbejte více o svůj zevnějšek.
Buďte věrni svým zvyklostem a pravidelnému režimu, dodá vám pocit jistoty, který momentálně hodně potřebujete. Více se věnujte údržbě svého vozu, je čas přezout zimní obutí. Vzrušují vás hromy a blesky a vždy když se blíží bouřka i vy jste nabití energií. Na svou novou lásku nepospíchejte, romantiky není nikdy dost. Alkohol vás promění v ďábla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama