Život je boj, který můžeme prohrát!

Z pekla do ráje - 10. díl

31. října 2008 v 21:57 | Trixinka :) |  Z pekla do ráje
Z pekla do ráje 10.

Erik si klekne na kolena, nic neříká. Jen uchopí moji ruku do svých.
Může by tohle všechno pravda? Nezdá se mi náhodou nějakej hororovej sen? Co budu dělat? Nikoho nemám!
"Chceš, abych tam šel s tebou?"
"Ne, to se tě netýká. Nemusíš se obtěžovat." Odmítnu jeho zdvořilou nabídku. Zdá se však, že moji odpověď úplně nepochopil...!?
"Tak pojď, jít tam musíš."
(...)
"Pojď sem, kotě."
Neeeeee, já nechci, nechci, nechci a nechci. Přesto však jdu. Srdce mi tepe i v konečcích prstů. Dívám se zhnuseně do tváře obrýleného pána a krok po kroku přistupuji k němu.
"Tak ty se na mě budeš takto dívat?" řekne tátovým hlasem a napřáhne ruku, která se za malý okamžik dotkne mé tváře. Na roztřesených nohou neudržím balanc a padám do tmavého neznáma. Srdce mi buší až v krku, ale z hrdla se mi derou nesouvislé zoufalé výkřiky. "Táto, nedělej to néé. Mami... Nino! Nenechávej mě tu prosím!" ... ... ...
Prudce se posadím. Jsem úplně zpocená a světlo lampičky na stole mě oslepuje. Zamžourám.
"Nelinko. Křičela jsi. Zlý sen. Bude to dobrý." Mluví ke mně známý hlas Nininy mamky. Koho? Zamrkám. Ano! Tohle je přece máma Niny! Ale co tu dělá??? Tvářím se asi dost dutě, protože se pustí do vysvětlování.
"Poté co ti zavolala ten policajt, tak tě Erik dovedl na stanici, kde ti policisté pokládali různý otázky a pak jsi musela s nima jet do márnice, aby jsi potvrdila identifikaci těl," omluvně porkčí rameny, "nikdo jiný to udělat nemohl. Pak jsi omdlela. Erik našel v tvém mobilu poslední volané číslo, což bylo moje, a poprosil mě o pomoc. Ach, Nelinko. To je strašné...ale neměj strach všechno dobře dopadne!" zakončí svoje "vyprávění".
Shledávám, že si pamatuj dost málo. V hlavě mi pouze probleskují nejasné rozmazané obrázky. Erikova střapatá hlava. Tvář jakéhosi muže v uniformě. Propiska v mojí ruce. Bílá místnost se stolem, kde leží.... CO? Propuknu v pláč. Ninina mamka vyskočí a obejme mě. Brečím dlouho dokud znovu neusnu.

By Trixie :)

Pozn.: neporušujte autorské právo a nekopírujte bez zdroje http://povidek.blog.cz - by Trixie


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám příběh Z pekla do ráje?

Ano 75% (15)
Ne 25% (5)

Komentáře

1 Miky Miky | 6. listopadu 2008 v 19:42 | Reagovat

to by mě zajímalo, kdy jí to chudince všechno skončí..co se jí jako ještě stane??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama